Dermatológia v Bratislave

Obrátilo sa na nás
127275
ľudí

V prípade výskytu problémov s kožou vám odporúčame obrátiť sa na oddelenie dermatológie medicínskeho centra DoktorPRO Bratislava. Aj malé začervenanie alebo malá vyrážka môžu neskôr spôsobiť závažné dermatologické ochorenie. Určitú pozornosť a starostlivosť vyžaduje rovnako aj naša pleť.

Už pri vzniku prvých nepríjemných symptómov na koži (začervenanie, svrbenie alebo pálenie) môže dermatologické vyšetrenie pomôcť zbaviť sa kožných ochorení a zachovať si krásu a zdravie. Lekár stanoví príčinu zmeny farby a textútry kože, nepríjemných pocitov, svrbenia.

Na klinike DoktorPRO sa diagnostika znamienok, bradavíc a iných novotvarov na koži uskutočňuje pomocou dermatoskopie. Táto metóda dovoľuje objaviť onkologické procesy už v počiatočných štádiách. Pomocou dermatoskopie je možne rozlíšiť aj najmenšiu modifikáciu kožných procesov a to práve vďaka mnohonásobnému zväčšeniu šošovkou prístroja.

Na dermatologické oddelenie sa môžete obrátiť pre liečbu:

V každom prípade je pred stanovením diagnózy pri vstupnom vyšetrení základom anamnéza a klinické vyšetrenie lekárom zahŕňajúce vyšetrovacie metódy (prístrojové vyšetrenia, laboratórne odbery, testy precitlivenosti).

Oddelenie dermatológie je možné navštíviť pohodlne, v čase, ktorý vám vyhovuje. K lekárovi-dermatológovi sa objednávate vopred, môžete si preto váš deň harmonicky naplánovať. Dermatológovia poskytnú detailnú konzultáciu a predpíšu efektívny liečebný program pre každého pacienta.

Dermatologické oddelenie ponúka moderné priestory s najnovším zariadením, kde sa bude každý pacient cítiť pohodlne. Neodkladajte návštevu lekára. Vyhľadajte pomoc už dnes.

Konzultácia lekára-dermatológa

Konzultáciu dermatológa vyhľadávame často neskoro. Radšej dôverujeme neoverenej informácií, ktorú čerpáme z internetových stránok a rôznych časopisov, ako by sme si mali vypočuť názor odborníka. V DoktorPRO vám skúsení lekári-dermatológovia ochotne pomôžu vyriešiť všetky kožné problémy. Konzultácia odborníka je potrebná nielen vtedy, keď sa na koži objaví výsyp alebo lišaj. Pomoc lekára je potrebná aj pri výbere kozmetických prípravkov na tvár, dekolt, krk, ruky a nohy. Často sa stáva, že jednou z príčin suchej a podráždenej pleti môže byť nesprávny výber mydla, alebo sprchovacieho gélu. Je to priama cesta k prejavu alergickej dermatitídy alebo seborey.

Vyšetrenie u dermatológa pomôže identifikovať typ vašej pokožky a správne vybrať prípravky na starostlivosť o svoju pokožku. Dokonca aj parfumovaná voda pri kontakte s odhalenou časťou kože môže vyvolať alergickú reakciu. Aby nedošlo k podobným prípadom, je potrebná konzultácia s lekárom, ktorý nahliadne do vašej anamnézy, vykoná testy precitlivenosti na kontakné alergény a poradí vám „bezpečné“ prípravky.

Na klinike DoktorPRO máte možnosť precíznej diferenciálnej diagnostiky znamienok a rôznych typov kožných novotvarov, tumorov. Dysplastické znamienka a útvary podozrivé z patologického malígneho procesu je možné na klinike chirurgicky odstrániť s následnym histologickým vyšetrením. Benígne prejavy je možné odstrániť pomocou rádiových vĺn vrámci jedného sedenia, na tvári aj na iných častiach tela. Takýto spôsob odstránenia novotvarov sa úspešne používa v celej Európe.

Ošetrenie pomocou rádiových vĺn nepáli pleť, nedotýka sa zdravých tkanív a sterilizuje ranu počas ošetrenia. Spomedzi všetkých neoperačných metód, je používanie rádiových vĺn považované za najviac atraumatické a zároveň značne napomáha rýchlemu zahojeniu miesta ošetrenia.

Objednať sa na vyšetrenie u lekára-dermatológa je možné na bezplatnom čísle alebo pomocou formulára uvedeného na webovej stránke.

Naši odborníci liečia nasledujúce ochorenia:

  • atopická dermatitída, ekzémy;
  • psoriáza, seborea;
  • akné, mykotické (plesňové) ochorenia kože;
  • papilómy, fibrómy, angiómy, seboroické veruky, kondylómy;
  • poruchy pigmentácie;
  • detstké kožné ochorenia;
  • nehojace sa rany, vredy a iné.

Dermatológovia DoktorPRO volia individuálne spôsoby liečby. Kožné novotvary (červenanie, lišaj, znamienka, bradavice) vám už viac nebudú vadiť.

Liečba sa uskutočňuje pomocou použitia unikátnych preparátov. Napríklad pomocou špeciálnych šampónov, ktoré sú vyrobené v laboratóriách medicínskych centier DoktorPRO. Môžu vám napomôcť vrátiť hustotu vlasov v prípadoch, keď spozorujete ich nadmerné vypadávanie. Ak vás trápi uhrovitosť (akné), lekár vám predpíše telové mlieka a pleťovú vodu, ktoré zmenšia zápal a zbavia vás čiernych bodiek.

Odstránenie kožných novotvarov na klinike

V DoktorPRO sa odstránenie rôznych kožných výrastkov, bradavíc a kondylómov uskutočňuje počas jedného sedenia novou metódou rádiofrekvencie. Rádiofrekvenčné ošetrenie zasiahnutej oblasti je zákrok, počas ktorého skutočne nepociťujete bolesť a nepohodlie. Odstránenie bradavíc a iných novotvarov na koži prebieha rýchlo pod dohľadom skúseného lekára dermatológa. Objednajte sa na odstránenie kondylómov, polypov alebo iných novotvarov na koži hneď teraz.

Služba je dostupná v mestách:
Dohodnúť termín
Urobte si stretnutie hneď teraz!
Služba kontroly kvality