Plazmolifting v Bratislave

Plazmolifting (PRP-terapia) je liečebná metóda v dermatológii založená na zavedení injekcií krvnej plazmy pacienta. Plazma obsahuje veľké množstvo krvných doštičiek, ktoré prispievajú k regenerácii a omladeniu pokožky. Táto procedúra je bezbolestná a bezpečná.

Indikácie pre plazmolifting

Plazmolifting pre zrelú pokožku vykazuje vysokú účinnosť v boji proti vráskam a zhoršeniu elasticity dermy. Indikácie pre plazmolifting:

 • psoriáza;
 • ekzém;
 • dermatitída;
 • rosacea;
 • kožné zmeny súvisiace s vekom.

PRP injekcie pomáhajú v boji proti akné. Po plazmoterapii sa znižuje suchosť a pigmentácia kože. Kontraindikácie pre plazmoterapiu:

 • onkologické a autoimunitné ochorenia;
 • alergická reakcia na heparín;
 • akútne vírusové infekcie (chrípka, COVID-19);
 • ochorenia krvi (leukémia, lymfóm, trombocytopénia);
 • tehotenstvo a dojčenie.

Pred realizáciou PRP terapie je potrebné sa poradiť s obvodným lekárom, ktorý určí či máte nejaké kontraindikácie. Účinok plazmoliftingu je viditeľný v priebehu niekoľkých dní po jeho vykonaní. Štandardný kurz plazmoliftingu sa obvykle skladá zo dvoch až štyroch sedení s intervalom sedem až desať dní.

Plazmolifting tváre v Bratislave

Plazmolifting tváre sa vykonáva pri problematickej a mastnej pleti, prejavoch jej starnutia. Injekcie plazmy do tváre sa vpichujú do oblasti čela, líc, brady, nasolabiálnych záhybov. Po injekciách sa opuch a zápal kože zníži, pigmentácia zmizne.

Plazmolifting dekoltu v Bratislave

Plazmolifting oblasti dekoltu umožňuje zlepšiť tonus a pružnosť pleti. Injekcie plazmy sa vpichujú do oblasti hrudnej kosti a kľúčnej kosti. Plazmolifting prsníkov pomáha napnúť pokožku a urobiť ju esteticky príťažlivou.

Plazmolifting krku v Bratislave

V oblasti krku pokožka je tenká a nemá tukovú vrstvu, takže známky starnutia sa tu prejavujú skoro. Plazmolifting krku redukuje známky starnutia pokožky. V dôsledku injekcií plazmy sa zlepšuje krvný obeh a sa aktivujú metabolické procesy v derme.

Objednať sa a zistiť cenu plazmoliftingu v Bratislave v DoktorPRO Bratislava môžete telefonicky na čísle, ktoré je uvedené na webovej stránke alebo vyplňte formulár pre objednanie.

MUDr. Denisa Košecká
MUDr. Denisa Košecká
Lekári oddelenia dermatológie

Cena vyšetrenia lekárov v Bratislave

Vstupné vyšetrenie dospelí/deti (anamnéza, klinické vyšetrenie lekárom, diferenciálna diagnóza, terapia)
39 eur
Vstupné vyšetrenie dospelí/deti (anamnéza, klinické vyšetrenie lekárom, diferenciálna diagnóza, terapia) + Dermatoskopia celotelová
100 eur
Vstupné vyšetrenie dospelí/deti dôchodca, invalid (anamnéza, klinické vyšetrenie lekárom, diferenciálna diagnóza, terapia)
35 eur
Kontrolné vyšetrenie (klinické vyšetrenie lekárom, diferenciálna diagnóza, terapia)
39 eur
Kontrolné vyšetrenie dôchodca, invalid (klinické vyšetrenie lekárom, diferenciálna diagnóza, terapia)
35 eur
Kontrolné konzultačné vyšetrenie
35 eur

Recenzie o dermatovenerológoch DoktorPro v Bratislave

Veľká spokojnosť! Skúsená lekárka, dôkladne vyšetrila, vysvetlila a poučila ma o postupe v liečbe. Skutočne príjemná a vústretová. Odporúčam!
Denisa Záhorcová , 16.07.2022. Ukázať odpoveď
Hodnotenie:

Články lekárskej príručky po Dermatológie

Adresa: Bratislava, Ružinovská 40

DoktorPRO v Bratislave
Prijímame: PO-PIA 9:00-19:00 SOBOTA: 9:00-15:00
Objednať sa telefonicky: 0800200000 Nepretržite.
 • Podľa mapy