Odstránenie jaziev, stôp po akné a strií pomocou injekcií enzýmov PB Sérum

Strie na tele, stopy po jazvách a akné sú kozmetické defekty na tvári a tele a zriedka sa dajú kvalitne zakryť pomocou kozmetiky alebo odevu. V medicínskom centre DoktorPRO v Bratislave môžete podstúpiť účinnú liečbu stôp po akné, bezbolestne odstrániť strie alebo jazvy.

Ako sa zbaviť následkov akné

V medicínskom centre vám pomôžeme odstrániť jazvy na koži a zbaviť sa následkov akné pomocou injekcií enzýmu PB Sérum. Sú to enzýmy patentované v USA i v krajinách Európy. Rekombinantné enzýmy PB Sérum sú indikované na korekciu kozmetických nedostatkov.

Okrem liečby následkov akné sa pomocou injekcií môžete zbaviť aj nepríjemného tónu pleti, opuchov, pooperačných jaziev, nadváhy a celulitídy i problémov ovisnutej kože. Odstránenie jaziev sa uskutočňuje bezbolestne a umožní vyrovnať povrch vašej pokožky.

Ľudská pokožka obsahuje viac ako 3000 rôznych fermentov, ktoré sa podieľajú na mnohých metabolických procesoch v našom organizme, ovplyvňujú stav pH pokožky a jej regeneráciu. V dôsledku mnohých faktorov (výživa, životný štýl, vývoj akútnych a chronických chorôb) sa stav pokožky postupne zhoršuje. Tento problém sa dá napraviť dávkou aktívnych enzýmov aplikovaných pod kožu.

Injekcie PB Sérum pomáhajú:

  • zmenšiť strie až po úplnú redukciu;
  • vyrovnať farbu a reliéf pokožky;
  • vyhladiť hlboké vrásky, odstrániť jemné vrásky;
  • vyliečiť syndróm stôp po akné;
  • kontrolovať mastnú pokožku tváre;
  • omladiť pokožku, zbaviť sa celulitídy.

Na liečbu následkov akné lekár predpisuje sériu injekcií PB Sérum, ktoré pomáhajú vrátiť pokožke zdravý vzhľad, spúšťajú proces obnovy buniek a normalizujú hydratáciu pokožky.

Omladenie pokožky pomocou PB Sérum

Injekcie enzýmov pomáhajú omladiť a zosvetliť pokožku, zbaviť ju mimických vrások a vrások spôsobených vekom v oblasti pier, čela, dekoltu, krku a na ktorejkoľvek inej časti tela. Enzýmy sú tiež schopné pomôcť pri únave a strese, najmä odstrániť vrásky pod očami.

Nepretržité používanie komplexu enzýmov umožňuje predĺžiť mladosť a korigovať postavu. Enzýmy prenikajú hlboko do pokožky, spúšťajú proces tvorby kolagénu, čo zaisťuje pružnosť a pevnosť pokožky. K vlastnostiam enzýmov patrí aj to, že môžu odbúravať tukové bunky, čo umožňuje ich efektívne využitie v boji proti celulitíde.

Objednajte sa na omladenie pokožky v medicínskom centre DoktorPRO v Bratislave. Taktiež si u nás môžete pomocou injekcií enzýmov odstrániť celulitídu. Objednajte si návštevu u dermatológa telefonicky alebo pomocou formulára na webe.

MUDr. Denisa Košecká
MUDr. Denisa Košecká
Lekári oddelenia dermatológie

Cena vyšetrenia lekárov v Bratislave

Kontrolné vyšetrenie (klinické vyšetrenie lekárom, diferenciálna diagnóza, terapia)
39 eur
Vstupné vyšetrenie dospelí/deti (anamnéza, klinické vyšetrenie lekárom, diferenciálna diagnóza, terapia) + Dermatoskopia celotelová
100 eur
Vstupné vyšetrenie dospelí/deti dôchodca, invalid (anamnéza, klinické vyšetrenie lekárom, diferenciálna diagnóza, terapia)
35 eur
Vstupné vyšetrenie dospelí/deti (anamnéza, klinické vyšetrenie lekárom, diferenciálna diagnóza, terapia)
39 eur
Kontrolné vyšetrenie dôchodca, invalid (klinické vyšetrenie lekárom, diferenciálna diagnóza, terapia)
35 eur
Kontrolné konzultačné vyšetrenie
35 eur

Lekári oddelenia dermatológie DoktorPro Bratislava

Články lekárskej príručky

Adresa: Bratislava, Ružinovská 40

DoktorPRO v Bratislave
Prijímame: PO-PIA 9:00-19:00 SOBOTA: 9:00-15:00
Objednať sa telefonicky: 0800200000 Nepretržite.
  • Podľa mapy