Logo
0800200000
Bola som velmi spokojna, pristup lekara Molnara a pani sestricky na jednotku. Uplne bezbolestne vysetrenie, pan doktor vsetko vysvetli. Dakujem velmi pekne.
Naďa
Bratislava, 21.02.2024
Hodnotenie:
Konečne som mala pocit, že som v správnych rukách! Pozornosť, empatia a profesionálny prístup! Ďakujem vám pán doktor za vašu trpezlivosť a humor. Ste odborník na správnom mieste.
Ing. Kveta Sláviková
Bratislava, 09.02.2024 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Sláviková, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a za vysoké ocenenie profesionality pána doktora Sedláka. Váš názor je pre nás dôležitý. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Bola som veľmi spokojná. Pán doktor Molnár mi všetko vysvetlil a dotiahol stanovenú diagnózu do úspešného konca. Veľká vďaka!!!
Mária J.
Bratislava, 08.02.2024 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Mária, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste bola spokojná s návštevou našej ambulancie a pán doktor zanechal vo vás príjemný dojem. Váš názor je pre nás dôležitý. Radi pomôžeme aj nabudúce.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Ďakujem pánovi doktorovi Sedlákovi za to, ako profesionálne pomohol vyriešiť môj problém. Keby som to bola bývala tušila, tak by som návštevu proktológa absolvovala už pred niekoľkými rokmi.
Maja Handlová
Bratislava, 11.12.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Handlová, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste boli s návštevou našej ambulancie spokojná a ďakujeme za vysoké ocenenie profesionality pána doktora Sedláka. Váš názor je pre nás dôležitý. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Super pristup k pacientom. Prijemny doktor.
Jozef
Bratislava, 07.12.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pán Jozef, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu. Váš názor je pre nás dôležitý. Radi pomôžeme aj nabudúce
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Bol som MUDr. Sedláka a chcel by som povedať, že na to, že to bola moja prvá návšteva u proktológa, všetko prebehlo v absolútnom poriadku. Mal som obavy a bol z toho dosť nervózny, ale pán doktor svojim humorom a profesionalitou hneď prelomil všetok ostych a stres. Takže ďakujem za pomoc a ľudský prístup k pacientom.
Peter Demčič
Bratislava, 04.10.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pán Demčič, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste boli s návštevou našej ambulancie spokojný a ďakujeme za vysoké ocenenie profesionality nášho personálu. Váš názor je pre nás dôležitý. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Klinika je úžasná. Všetci lekári, sestričky a dievčatá na recepcii sú veľmi milí a ochotní. Osobitná vďaka patrí pánovi doktorovi Sedlákovi. Veľmi pozorný, kompetentný a má v sebe veľký kľud, cítila som sa fakt uvoľnene – žiadny stres ako v nemocnici.
Anna
Bratislava, 03.10.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Anna, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste boli s návštevou našej ambulancie spokojná. Ďakujeme vám za milé slová o pánovi doktorovi Sedlákovi. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
V máji 2023 som absolvovala vyšetrenie na proktologii u Mudr. Ivana Sedlaka ,problem bol väčšieho rozsahu , zákrok som musela absolvovať viac krát, chcem vyjadriť vďačnosť za neskutocne ľudsky , precízny a profesionálny prístup. Vsetky moje otázky boli zodpovedané, a môj problem vyriešený.. Dakujem ešte raz pán doktor Sedlak , zlepšili ste kvalitu mojho života Vďačná pacientka Katarina
Katarina
Bratislava, 28.09.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Katarína, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a milé slová o našom pánovi doktorovi MUDr. Sedlákovi. S radosťou pomôžeme aj nabudúce. Tešíme sa na vás pri preventívnych návštevách na našej klinike. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Ďakujem MUDr. Burkhanovi a celému tímu DoktorPro za excelentnú starostlivosť. Výborný pán doktor, ktorý bol vždy veľmi ochotný a nemal problém zodpovedať všetky moje otázky. Veľká spokojnosť od objednania až po úspešné vyriešenie môjho problému. Ešte raz ďakujem.
Mirka
Bratislava, 27.09.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Mirka, teší nás, že ste boli s návštevou našej ambulancie spokojná. Ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a milé slová o našom pánovi doktorovi. Váš názor je pre nás dôležitý. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Chcem poďakovať za prístup. a vysetrenie u pána doktora Sedláka..tak ako bolo pre mňa toto vyšetrenie ako strašiak..som spokojná že som to zvládla hlavne vďaka pánovi doktorovi. .
Júlia
Bratislava, 25.09.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Juliia, ďakujeme za pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste boli s návštevou našej ambulancie a pánom doktorom Sedlákom spokojná. Radi pomôžeme aj nabudúce. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Proktológ Ivan Sedlák je profesionál vo svojom odbore. S komunikáciou s lekárom som veľmi spokojná. Pekne ďakujem za ľudský prístup.
Zuzka Š.
Bratislava, 25.09.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Zuzka, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a milé slová o našom pánovi doktorovi. Váš názor je pre nás dôležitý. Radi pomôžeme aj nabudúce.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Veľké poďakovanie patrí pánovi doktorovi Burkhanovi, nakoľko ma zbavil zdravotných problémov. Bolo z neho cítiť skúsenosti, úplnú pohodu (vďaka za humor) a profesionalitu. Bola som veľmi spokojná s jeho celkovým prístupom a vyšetrenie prebehlo bezbolestne a diskrétne. Odporúčam na 100%.
Andrea Kodanová
Bratislava, 22.09.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Kodanová, sme veľmi radi, že pán doktor Burkhanov vám pomohol vyriešiť váš zdravotný problém. Ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a milé slová o našom pánovi doktorovi. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO

Adresa: Bratislava, Ružinovská 40

DoktorPRO v Bratislave
Prijímame: PO-PIA: 8:00-20:00, SO: 8:00-17:00, NE: 9:00-13:00
Objednať sa telefonicky: 0800200000 Nepretržite.
  • Podľa mapy
Zanechať recenziu
Vyplňte formulár a my sa vám čoskoro ozveme
Kliknutím na tlačidlo “Odoslať”, súhlasíte s Podmienky spracúvania osobných údajov
Prekročený limit požiadaviek. Skúste znova o 5 minút.