Logo
0800200000
Navstivila som Pani doktorku Kurichovu 2 krat v Auguste po prvy krat. Musim povedat, ze pani doktorka je velmi mila, ustretova a empaticka. Vsetko podrobne vysvetli a ma na pacienta cas. Pani Kurichova ma uzasny pristup k pacientovi. Odporucam na 100% ak potrebujete gynekologicke vysetrenie.
Zuzana
Bratislava, 21.10.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Zuzana, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a milé slová o našej pani doktorke Natalii Kurichovej. Teší nás, že ste boli s návštevou našej ambulancie spokojná. S radosťou pomôžeme aj nabudúce a prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Ďakujem veľmi pekne za profesionálny prístup p.Doktorky Koviekhovej, bola som nadmieru spokojná. P.Doktorka je veľmi milý a ústretový človek, ktorý Vám s ochotou poradí a všetko vysvetli.Odporúčam určite ďalej.Dakujem......
Darina Danihelova
Bratislava, 09.10.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Danihelová, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a milé slová o našej pani doktorke Koviekhovej. Sme veľmi radi, že ste bola spokojná s návštevou našej ambulancie. Radi pomôžeme aj nabudúce. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Navštívila som gynekológa pani doktorku Kurichovu na klinike DoktorPRO - veľmi kvalifikovaný špecialista, individuálny a rešpektujúci prístup! Problém bol vyriešený čo najrýchlejšie a najefektívnejšie, vrelo odporúčam!
Natália D.
Bratislava, 04.10.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Natália, ďakujeme za pozitívnu recenziu a za vysoké ocenenie profesionality pani doktorky Kurichovej. S radosťou pomôžeme aj nabudúce. Tešíme sa na vás pri preventívnych návštevách na našej klinike.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Každé medicínske centrum je vždy o ľuďoch a ja musím povedať, že moja skúsenosť je úžasná. Pani doktorka Kurichova – ste super! Múdra žena s nesmierne empatickým prístupom Vždy som od nej dostala odpoveď a radu. Ďakujem!!
Vanesa Končeková-Móricz
Bratislava, 25.09.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Končeková-Móricz, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a milé slová o našej pani doktorke. Sme veľmi radi, že pani doktorka Kurichova vám pomohla vyriešiť váš zdravotný problém a že ste cítili podporu z jej strany. Vaša recenzia je pre nás nesmierne dôležitá. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Som veľmi milo prekvapená prístupom pani doktorky Koviekhovej. Po dlhom čase mám pocit, že sa vám lekár naozaj úprimne snaží pomôcť. Empatia, profesionalita a dôslednosť - pani doktorku určite odporúčam.
Klára Hajnová
Bratislava, 22.09.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Hajnová, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a milé slová o našej pani doktorke. Sme veľmi radi, že pani doktorka Koviekhova vám pomohla vyriešiť váš zdravotný problém. Prajeme vám veľa zdravia a tešíme sa na vás pri preventívnych návštevách na našej klinike.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Chcem pekne poďakovať pani doktorke Biletskej, ona má úžasný prístup k pacientkam, najprv pozorne počúva problém, potom už hovorí svoj názor. Pani doktorka overila a presvedčila, že ja nemám diagnózu, ktorú sa mi snažila naviazať moja predošlá lekárka, u ktorej vyšetrenie trvalo asi 5 minút. Bola som pred mesiacom na vyšetrení a odvtedy žijem šťastný a spokojný život. Ešte raz veľmi pekne ďakujem
Valeriia
Bratislava, 30.06.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Valeriia. Ďakujeme za pozitívnu recenziu. Sme veľmi radi, že ste bola spokojná s návštevou našej ambulancie, a že pani doktorka Biletská vám pomohla vyriešiť váš zdravotný problém. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Pani doktorka ma úžasný prîstup k pacientkám. Počúva vás, všetko vysvetlí,, venuje sa problému, neodbije vás za 5 mi, ale snaží sa hľadať riešenie. Mne veľmi pomohla s dlhotrvajúcimi ťažkosťami. Skutočne ju odporúčam všetkými desiatimi! A pani sestrička je neskutočne milá a ľudská. Po podaní infúzie na lôžku mi sama od seba doniesla topánky až k nohám, aby som nemusela prejsť cez miestnosť naboso. Starala sa, usmievala, kontrolovala…. Naozaj odporúčam, jJa som so znalosťami, prístupom a opaterou pani doktorky aj sestricky veĺmi spokojná.
Karin Fecikova
Bratislava, 29.06.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Fečiková. Ďakujeme veľmi pekne za spätnú väzbu a odporúčania. Veľmi sa tešíme, že ste bola spokojná s vyšetrením, a ceníme si váš názor. Sme vám vždy pripravení pomôcť. Prajeme vám veľa zdravia!
Služba kontroly kvality DoktorPRO
O vás mi povedala kamarátka ktorá bola na vyšetrení u ginekologa. Ako prve, na vyšetrenie sa dostala veľmi rýchlo, nemusela čakať 2-3 týždne, ako druhé, prístup doktora bol na vysokej úrovni, bola možnosť komunikovať s ním aj v ukrajinskom jazyku, na konci si založila aj osobnú kartičku.
Olha Fufalko
Bratislava, 28.06.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Fufalko. Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás, že ste boli s návštevou našej ambulancie a s pani lekárkou spokojná. Prajeme vám pevné zdravie.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Dobrý deň som veľmi spokojná s pani doktorkou Juliou Koviekhovou a zároveň aj jej pani sestrickou na oddelení gynekológie mala som veľmi problémy behom jedného roka som vymenila 2 gynekológov táto pani doktorka bola tretia a našťastie ma dostala z najhorších problémov som jej veľmi vďačná .Skvely prístup vypočula má a nasadila mi hneď liečbu aj keď je toto súkromná klinika kde som si zaplatila dosť ale neľutujem lebo jediná mi pomohla 🥰🥰🥰🥰🥰ešte raz za mňa najlepšia
Ľudmila Nagyova
Bratislava, 27.05.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Ľudmila Nagyová. Veľmi pekne vám ďakujeme za vašu pozitívnu spätnú väzbu. Je pre nás dôležité vedieť, že máte pozitívne dojmy z návštevy u našej lekárky Júlie Koviekhovej a že ste spokojní s výsledkom liečby. Sme vždy pripravení pomôcť.Tím DoktorPRO Vám praje pevné zdravie.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
...
Dr. Sofia
Bratislava, 16.05.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň! Bohužiaľ, nepodarilo sa nám identifikovať Vás ako pacienta našej kliniky. Na webovej stránke zverejňujeme recenzie len od našich pacientov, preto pre vybudovanie konštruktívneho dialógu Vás prosíme, aby ste kontaktovali Súžbu kontroly kvality prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected] alebo prostredníctvom formulára na stránke https://doktorpro.sk/quality-control.html s uvedením čísla karty alebo času a dátumu návštevy lekára. Ďakujeme za pochopenie.*
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Bola som dnes na gynekologickom vyšetrení s USG. Všetko sa mi páčilo.Personál bol veľmi príjemný a bol veľmi ochotný a profesionálny. Lekárka mila, odbornička, vie komunikovať s klientom. Super pristup a komunikacia. Odporúčam.
Yuliia
Bratislava, 16.01.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Yuliia. Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre naše medicínske centrum a za milé slová adresované personálu kliniky. Teší nás, že návšteva ambulancie bola pre Vás pohodlná. V prípade potreby sme pripravení pomôcť. Prajeme Vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Konečne som mala pocit, že ma ide fakt liečiť.
Ra
Bratislava, 24.11.2022
Hodnotenie:

Adresa: Bratislava, Ružinovská 40

DoktorPRO v Bratislave
Prijímame: PO-PIA: 8:00-20:00, SO: 8:00-17:00, NE: 9:00-13:00
Objednať sa telefonicky: 0800200000 Nepretržite.
  • Podľa mapy
Zanechať recenziu
Vyplňte formulár a my sa vám čoskoro ozveme
Kliknutím na tlačidlo “Odoslať”, súhlasíte s Podmienky spracúvania osobných údajov
Prekročený limit požiadaviek. Skúste znova o 5 minút.