Logo
0800200000
Vrelo odporúčam gastroenterologičku Annu Komarovu – je to najlepšia lekárka, ktorú som kedy mal. Konečne normálny ľudský prístup!
Tomáš B.
Bratislava, 03.10.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pán Tomáš, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a milé slová o našej pani doktorke. Sme veľmi radi, že pani doktorka Komarova vám pomohla vyriešiť váš zdravotný problém. S radosťou pomôžeme aj nabudúce. Tešíme sa na vás pri preventívnych návštevách na našej klinike.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Liečila ma pani doktorka Anna Komarova. Bola som veľmi spokojná. Pani doktorka je veľmi pozorná, nielen poradí, ale naozaj lieči. Je to veľmi dobrá odborníčka, teraz už budem chodiť len k nej.
Karolína Sojková
Bratislava, 26.09.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Sojková, Teší nás, že ste boli s návštevou našej ambulancie spokojná. Ďakujeme za vysoké ocenenie profesionality pani doktorky Komarovej. Váš názor je pre nás dôležitý. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Bol som objednaný na GFS na odporúčanie obvodneho lekara. Zaplatil som 45€ zato, že pan doktor mi povedal par zakladnych info. Ziadne vyšetrenie sa nekonalo okrem nahmatania brucha. Pán mudr. Rapoš dušan bol premna velmi profesionalny, milý aj ústretový. Ale čo sa týka kliniky .. nehnevajte sa namna zaplatit 45€ v podstane len za nejaku “konzultaciu” bez vyšetrenia, ktore bolo žiadane aj s vymennym listkom. Premňa zbytočna navšteva a hlavne zbytočne vyhodené peniaze..
Martin
Bratislava, 20.09.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pán Martin. Ďakujeme, že ste si vybrali našu kliniku. Váš názor je pre nás veľmi dôležitý. Chceli by sme poznamenať, že pri vstupnej prehliadke lekár vykonáva profilové vyšetrenie v rámci svojej špecializácie, ktoré si nevyžaduje použitie žiadnych špeciálnych prístrojov. Na základe výsledkov vyšetrenia môže lekár odporučiť ďalšie vyšetrenia na určenie postupu liečby. Všetky služby na našej klinike sú spoplatnené. Každý pacient má právo si vybrať svojho ošetrujúceho lekára. Prajeme vám pevné zdravie a všetko dobré, bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre pokračovanie liečby u nás alebo v druhej klinike.
Služba kontroly kvality DoktorPRO

Adresa: Bratislava, Ružinovská 40

DoktorPRO v Bratislave
Prijímame: PO-PIA: 8:00-20:00, SO: 8:00-17:00, NE: 9:00-13:00
Objednať sa telefonicky: 0800200000 Nepretržite.
  • Podľa mapy
Zanechať recenziu
Vyplňte formulár a my sa vám čoskoro ozveme
Kliknutím na tlačidlo “Odoslať”, súhlasíte s Podmienky spracúvania osobných údajov
Prekročený limit požiadaviek. Skúste znova o 5 minút.