Logo
0800200000
Včera na ultrasonografii brušnej dutiny som sa stretla s profesionálnym a príjemným prístupom MUDr. Hergela. Ďakujem
Hruba
Bratislava, 08.09.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Hrubá, ďakujeme za pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste boli s návštevou našej ambulancie a pánom doktorom Hergelom spokojná. S radosťou pomôžeme aj nabudúce. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
U p.doktora Hergela som bola prvýkrát, a musím povedať že som sa zatiaľ nestretla s takýmto profesionálnym a empatickým prístupom k pacientovi. Pán doktor je naozaj veľmi milý a odpovie na všetko na čo sa ho človek opýta. Môžem len vrelo odporúčať a po mojich 2 skúsenostiach v Doktor Pro, budem chodiť len sem ak budem potrebovať. Za ich pro-prístup sa oplatí si priplatiť 😊
Kristína Mačovská
Bratislava, 23.08.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Mačovská. Teší nás, že ste boli s návštevou našej ambulancie a s pánom doktorom MUDr. Marekom Hergelom spokojná. Ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a milé slová o našom pánovi doktorovi a klinike. Váš názor je pre nás dôležitý. Radi pomôžeme aj nabudúce. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Pan Mudr.Hergel,absolutny spicka ako naozaj som bila velmi spokjna vysvetlil vsetko .Velmi vysoko hodnotim pracu pana doktora.
Alzbeta Juhosova
Bratislava, 20.07.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Juhosová, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a milé slová o našom pánovi doktorovi. Teší nás, že ste boli s návštevou našej ambulancie spokojná. Radi pomôžeme aj nabudúce. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Pán doktor na sonografii veľmi príjemný všetko visvetli.. prajem veľa pacientov.
Lenka
Bratislava, 18.04.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Lenka. Ďakujeme za pozitívnu spätnú väzbu.Úprimné sa tešíme, že absolvovanie vyšetrenia na našej klinike zanechalo u Vás príjemný dojem a že ste spokojná so službami, ktoré Vám boli poskytnuté. Tím DoktorPRO Vám praje pevné zdravie.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
A fine experience, all round. Dr. Helger is a true professional and our communication in English was flawless. Many thanks! 5*
Gabriel
Bratislava, 16.04.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Good afternoon, Ms. Gabriel.Thank you very much for your positive feedback. We are pleased to know that you highly appreciate the professionalism of our doctor and are satisfied with the result of your visit.We wish You to stay healthy, take care.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
...
Pacient
Bratislava, 14.04.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň! Bohužiaľ, nepodarilo sa nám identifikovať Vás ako pacienta našej kliniky. Na webovej stránke zverejňujeme recenzie len od našich pacientov, preto pre vybudovanie konštruktívneho dialógu Vás prosíme, aby ste kontaktovali Súžbu kontroly kvality prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected] alebo prostredníctvom formulára na stránke https://doktorpro.sk/quality-control.html s uvedením čísla karty alebo času a dátumu návštevy lekára. Ďakujeme za pochopenie.*
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Bola som na vysetrenie na sono brucha ladviny pankreas,pecen,.Bola som velmi spokojna doporucujem kazdemu.Pristup pana doktora ,uzasne vsetko vysvetlil.Termin za jeden den.
Betka
Bratislava, 22.01.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Alžbeta. Ďakujeme za Váš verejne vyjadrený názor ohľadom vyšetrenia u lekára. Je pre nás dôležite vedieť, že ste spokojná s výsledkom konzultácie a komunikácia s lekárom bola pre vás pohodlná. Prajeme Vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Ďakujem za odborný, profesionálny a mimoriadne ľudský prístup Mudr. Mareka Hergela pri ultrasonografickom vyšetrení.
Renata
Bratislava, 11.01.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Renata. Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre naše medicínske centrum a za milé slová adresované personálu kliniky. V prípade potreby sme pripravení pomôcť. Prajeme Vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Ďakujem pekne za profesionálny prístup a prácu. Pána doktora Heglera môžem len odporučiť. Veľmi sympatický človek a skvelý odborník.
Monika
Bratislava, 06.09.2022 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Monika. Ďakujeme Vám za verejnú spätnú väzbu a milé slová adresované nášmu lekárovi. Teší nás, že sa Vám návšteva u lekára páčila a dostali ste potrebné informácie. Prajeme Vám veľa zdravia. Tím DoktorPRO
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Veľká vďaka pánovi doktorovi Marekovi Hergelovi. Aj napriek mladému veku :-) absolútne profesionálny prístup k pacientovi. Venoval sa vyšetreniu plných 30 minút, zodpovedal všetky moje laické otázky, na záver zhodnotil výsledok USG vyšetrenia, dal odporúčania. Je to neuveriteľné, ale spríjemnil mi deň. S úctou, Hacajová
Dagmar
Bratislava, 23.08.2022 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Hacajová. Ďakujeme Vám, že ste sa rozhodli pre našu kliniku a za verejnú spätnú väzbu ohľadom návštevy lekára. Teší nás, že vyšetrenie bolo informatívne a komunikácia s pánom doktorom bola pre Vás pohodlná. Vždy sme pripravení pomôcť. Tím DoktorPRO Vám praje pevné zdravie.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Ďakujem pánu doktorovi Marekovi Hergelovi za milé a prijemné vyšetrenie. Keby sa takto spraváli všetci lekári k pacientom, nebolo by nedorozumení.
Hana
Bratislava, 16.06.2022 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Hana. Ďakujeme Vám za vysoké ohodnotenie a prijemné slova. Je pre nás dôležite vedieť, že ste bola spokojná so službami a servisom, ktoré Vám boli poskytnuté v našom medicínskom centre. Vždy sme pripravení poskytnúť kvalitnú zdravotnú starostlivosť v prípade potreby. Prajeme Vám pevné zdravie. Tím DoktorPRO*
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Ďakujem MUDr. Marekovi Hergelovi a celému tímu DoktorPro za excelentnú starostlivosť. Veľká spokojnosť s pohodovou atmosférou kliniky, priateľským prístupom a odbornosťou lekára.
Julia
Bratislava, 03.06.2022 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Julia. Ďakujeme Vám za vysoké ohodnotenie medicínskeho centra DoktorPRO, nášho tímu a služieb, ktoré poskytujeme. Bez bolesti, starostlivo a odborne – sú princípy, uplatňované pri vyšetreniach v pobočkách našej medicínskej siete. Tím DoktorPRO Vám praje veľa zdravia.*
Služba kontroly kvality DoktorPRO

Adresa: Bratislava, Ružinovská 40

DoktorPRO v Bratislave
Prijímame: PO-PIA: 8:00-20:00, SO: 8:00-17:00, NE: 9:00-13:00
Objednať sa telefonicky: 0800200000 Nepretržite.
  • Podľa mapy
Zanechať recenziu
Vyplňte formulár a my sa vám čoskoro ozveme
Kliknutím na tlačidlo “Odoslať”, súhlasíte s Podmienky spracúvania osobných údajov
Prekročený limit požiadaviek. Skúste znova o 5 minút.