0800200000
Bol som MUDr. Sedláka a chcel by som povedať, že na to, že to bola moja prvá návšteva u proktológa, všetko prebehlo v absolútnom poriadku. Mal som obavy a bol z toho dosť nervózny, ale pán doktor svojim humorom a profesionalitou hneď prelomil všetok ostych a stres. Takže ďakujem za pomoc a ľudský prístup k pacientom.
Peter Demčič
Bratislava, 04.10.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pán Demčič, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste boli s návštevou našej ambulancie spokojný a ďakujeme za vysoké ocenenie profesionality nášho personálu. Váš názor je pre nás dôležitý. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Klinika je úžasná. Všetci lekári, sestričky a dievčatá na recepcii sú veľmi milí a ochotní. Osobitná vďaka patrí pánovi doktorovi Sedlákovi. Veľmi pozorný, kompetentný a má v sebe veľký kľud, cítila som sa fakt uvoľnene – žiadny stres ako v nemocnici.
Anna
Bratislava, 03.10.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Anna, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste boli s návštevou našej ambulancie spokojná. Ďakujeme vám za milé slová o pánovi doktorovi Sedlákovi. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
V máji 2023 som absolvovala vyšetrenie na proktologii u Mudr. Ivana Sedlaka ,problem bol väčšieho rozsahu , zákrok som musela absolvovať viac krát, chcem vyjadriť vďačnosť za neskutocne ľudsky , precízny a profesionálny prístup. Vsetky moje otázky boli zodpovedané, a môj problem vyriešený.. Dakujem ešte raz pán doktor Sedlak , zlepšili ste kvalitu mojho života Vďačná pacientka Katarina
Katarina
Bratislava, 28.09.2023
Hodnotenie:
Ďakujem MUDr. Burkhanovi a celému tímu DoktorPro za excelentnú starostlivosť. Výborný pán doktor, ktorý bol vždy veľmi ochotný a nemal problém zodpovedať všetky moje otázky. Veľká spokojnosť od objednania až po úspešné vyriešenie môjho problému. Ešte raz ďakujem.
Mirka
Bratislava, 27.09.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Mirka, teší nás, že ste boli s návštevou našej ambulancie spokojná. Ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a milé slová o našom pánovi doktorovi. Váš názor je pre nás dôležitý. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Chcem poďakovať za prístup. a vysetrenie u pána doktora Sedláka..tak ako bolo pre mňa toto vyšetrenie ako strašiak..som spokojná že som to zvládla hlavne vďaka pánovi doktorovi. .
Júlia
Bratislava, 25.09.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Juliia, ďakujeme za pozitívnu recenziu. Teší nás, že ste boli s návštevou našej ambulancie a pánom doktorom Sedlákom spokojná. Radi pomôžeme aj nabudúce. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Proktológ Ivan Sedlák je profesionál vo svojom odbore. S komunikáciou s lekárom som veľmi spokojná. Pekne ďakujem za ľudský prístup.
Zuzka Š.
Bratislava, 25.09.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Zuzka, ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a milé slová o našom pánovi doktorovi. Váš názor je pre nás dôležitý. Radi pomôžeme aj nabudúce.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Veľké poďakovanie patrí pánovi doktorovi Burkhanovi, nakoľko ma zbavil zdravotných problémov. Bolo z neho cítiť skúsenosti, úplnú pohodu (vďaka za humor) a profesionalitu. Bola som veľmi spokojná s jeho celkovým prístupom a vyšetrenie prebehlo bezbolestne a diskrétne. Odporúčam na 100%.
Andrea Kodanová
Bratislava, 22.09.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň pani Kodanová, sme veľmi radi, že pán doktor Burkhanov vám pomohol vyriešiť váš zdravotný problém. Ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a milé slová o našom pánovi doktorovi. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Dnes som bola 1.krat u proktologa, velmi som sa bala co ma caka. Bola som vsak milo prekvapena k akemu sympatickemu lekarovi som sa dostala. Pan Dr.Burkhanov bol velmi zdvorily, trpezlivy, empaticky, salal z neho pokoj. Vsetko vysvetlil, strucne a vecne, aj sa snazil odlahcit atmosferu prijemnym vtipkovanim. Velmi sa mi pacila komunikacia s panom doktorom, v pripade potreby sa rada vratim prave k nemu.
Andrea
Bratislava, 07.07.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Andrea. Ďakujeme vám za pozitívnu recenziu a milé slová o našom pánovi doktorovi. Sme veľmi radi, že ste bola spokojná s návštevou našej ambulancie a prístupom pána doktora Burkhanova. Radi pomôžeme aj nabudúce. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Dobrý deň, chcela by som poďakovať pánovi Dr. Molnarovi, ktorý mi pomohol s ukrutnymi bolestami pri stolici z dovodu analnej trhliny. Pred touto návštevou som absolvovala vyšetrenie v inom centre, ktoré bolo dokonca drahšie (vstupná konzultacia) a navrhli mi tam omnoho drahšie riešenie - operáciu. Preto som navštívila DOKTORPRO kvôli ďalšiemu názoru, kde mi pan doktor predpísal mesacnu liečbu mastami, ktorá mi úplne odstránila moje bolesti. Maste uz niekolko tyzdnov nepouzivam a stolica je nadalej uplne bezbolestna. Operácia tak nateraz nebola potrebná. Veľká vďaka. Urcite odporúčam.
Mirka
Bratislava, 08.04.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Mirka. Ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu i odporúčanie nášho medicínskeho zariadenia. Teší nás, že ste sa verejne podelili o svoje skúsenosti s návštevou našej kliniky a lekára. Je pre nás dôležité, že vám doktor Molnar pomohol vyriešiť zdravotný problém, ktorý vás dlhodobo trápil. Úprimné sa tešíme, že absolvovanie vyšetrenia na našej klinike zanechalo u Vás príjemný dojem a že ste spokojná so službami, ktoré Vám boli poskytnuté. Vždy sme Vám pripravení pomôcť.Tím DoktorPRO Vám praje pevné zdravie.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Pán doktor presne vie čo robí, všetko jasne vysvetlí. Zákrok mi pomohol. Ďakujem.
Pavol M.
Bratislava, 25.01.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pan Pavol. Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre naše medicínske centrum a za milé slová adresované personálu kliniky. V prípade potreby sme pripravení pomôcť. Prajeme Vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Bola som na prvom vyšetrení u pána doktora Molnára, ktorý bol veľmi príjemný, všetko mi vysvetlil, čo bude robiť. Pri vyšetrení i zákroku som sa cítila komfortne za čo vďačím pánovi doktorovi a jeho sestričke Jarmila 28.12.2022
Jarmila
Bratislava, 30.12.2022
Hodnotenie:
Dobrý deň, po dnešnej návšteve u pána doktora Porytského som veľmi spokojná. Doktor je veľmi pokojný a milý človek, a hlavne vyzerá, že sa vyzná do svojej profesie. Vypočuje pacienta a povie mu svoj postoj ku zdravotnému problému. Môžem len doporučiť! Hana
Hana
Bratislava, 10.09.2022 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Hana. Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu ohľadom návštevy nášho lekára. Teší nás, že návšteva bola pre Vás užitočná a komunikácia s odborníkom bola pohodlná. Dúfame, že vaše odporúčania budú užitočné pre potenciálnych pacientov. Prajeme Vám veľa zdravia. Tím DoktorPRO
Služba kontroly kvality DoktorPRO

Adresa: Bratislava, Ružinovská 40

DoktorPRO v Bratislave
Prijímame: PO-PIA: 8:00-20:00, SO: 8:00-17:00, NE: 9:00-13:00
Objednať sa telefonicky: 0800200000 Nepretržite.
  • Podľa mapy
Zanechať recenziu
Vyplňte formulár a my sa vám čoskoro ozveme
Kliknutím na tlačidlo “Odoslať”, súhlasíte s Podmienky spracúvania osobných údajov
Prekročený limit požiadaviek. Skúste znova o 5 minút.