0800200000

Recenzie o lekároch-gynekológoch v Bratislave

Už niky viac, tejto firme ide len o poplatky.Po vyšetrení som žiadala žiadanku na mamografiu /mám 71rokov/ denzinometriu. Ale oni žiadajú vyšetrenie nanovo s poplatkom!!!! Čo to je? Už som dala podnet na MZSR!. Tiež som po vyšetrení krvácala a bola som celá obliata dezinfekciou. To je rok2023! Dobre si gynekologické vyš.rozmyslite!!! Vie ten pán doktor za koho dáva pečiatk u na doklady? Vie ako pani Dr.ordinuje-na akej úrovni?
Daniela
Bratislava, 08.02.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Daniela. Je nám veľmi ľúto, že máte takýto názor. Upozorňujeme, že naša klinika oficiálne poskytuje platené zdravotnícke služby podľa stanoveného cenníka. Lekár môže predpísať len tie ďalšie vyšetrenia, ktoré sa v deň vyšetrenia pacienta považujú za nevyhnutné. Vyšetrenia sa neurčujú na žiadosť pacienta. Ďakujeme vám za pochopenie a prajeme vám pevné zdravie.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Bola som dnes na gynekologickom vyšetrení s USG. Všetko sa mi páčilo.Personál bol veľmi príjemný a bol veľmi ochotný a profesionálny. Lekárka mila, odbornička, vie komunikovať s klientom. Super pristup a komunikacia. Odporúčam.
Yuliia
Bratislava, 16.01.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Yuliia. Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre naše medicínske centrum a za milé slová adresované personálu kliniky. Teší nás, že návšteva ambulancie bola pre Vás pohodlná. V prípade potreby sme pripravení pomôcť. Prajeme Vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Ja môžem povedať len toľko, že okolo profesionálneho prístupu to nešlo ani oblúkom. Vyšetrovala ma nejaká zastupujúca “lekárka”, nevedela slovensky, zaplatila som si preventívnu prehliadku s USG( cez zlavomat 59€)ktoré mi neurobila, “vraj” mam namiesto toho kultivaciu. Samozrejme vonku som platila ešte ďalších 50€ nevedno za co, asi za cytologiu z ktorej ani nemam vysledky. Pri krvacani mi pani dr. obliala genitalie nejakou tekutinou z fľaše, ako niekde na bojovom poli a nie v ambulancii. A ako čerešnička na torte bolo, ze po vysledkoch mi nechceli poslat recept elektronicky, pretože “potrebujú” osobnú návštevu kvoli daľšším poplatkom 👍
Magdaléna
Bratislava, 09.01.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Magdalena. Ďakujeme za vašu spätnú väzbu, je nám veľmi ľúto, že máte takýto názor. Overili sme informacie a chceme zdôrazniť, že všetky služby boli uhradené správne podľa aktuálneho cenníka kliniky. Počas prehliadky lekár vykonáva odborné vyšetrenie, stanovuje predbežnú diagnózu na základe objektívnych klinických údajov a, v prípade potreby, sa vykonajú ďalšie laboratórne testy. Vysvetlenie výsledkov laboratórnych testov, stanovenie konečnej diagnózy a predpísanie ďalšej liečby sú súčasťou kontrolného vyšetrenia. V prípade potreby sme vždy pripravení pomôcť, prajeme vám pevné zdravie.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Konečne som mala pocit, že ma ide fakt liečiť.
Ra
Bratislava, 24.11.2022
Hodnotenie:
Dr. Bilecká Natália mala ku mne špecifický prístup. Jej ľudskosť a prístup k pacientovi je nadštandartný. Málo ktorý doktor je taký ako ona. Hľadá spôsob, ako pacientovi pomôcť, nie ako na ňom zarobiť. Seriózna ľudská bytosť. Vrelo odporúčam každému.
Eva
Bratislava, 20.10.2022 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Eva. Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre našu kliniku a za milé slová o pani doktorke. Teší nás, že ste spokojná s kvalitou lekárskej starostlivosti a že komunikácia s lekárom bola pre Vás pohodlná. V prípade potreby sme vždy pripravení pomôcť. Prajeme Vám veľa zdravia. Tím DoktorPRO
Služba kontroly kvality DoktorPRO

Adresa: Bratislava, Ružinovská 40

DoktorPRO v Bratislave
Prijímame: PO-PIA: 8:00-20:00, SO: 8:00-17:00, NE: 9:00-13:00
Objednať sa telefonicky: 0800200000 Nepretržite.
  • Podľa mapy
Zanechať recenziu
Vyplňte formulár a my sa vám čoskoro ozveme
Kliknutím na tlačidlo “Odoslať”, súhlasíte s Podmienky spracúvania osobných údajov
Prekročený limit požiadaviek. Skúste znova o 5 minút.