Análne polypy

Obrátilo sa na nás
127275
ľudí

Análne polypy alebo polypy hrubého čreva – sú nezhubné nádory, ktoré vznikajú v stenách dutého telesa. Sú napojené pomocou "nohy" na sliznicu a vytvárajú problémy vo forme svrbenia, bolesti a nepohodlia v análnej oblasti. Niekedy sa neprejavujú žiadne príznaky, to znamená, že rozvoj choroby prebieha bez symptómov.

Toto ochorenie môže nastať u detí i dospelých. Častejšie je diagnostikované u mužskej populácie. V niektorých prípadoch vznikne z jednoduchého polypu celá skupina polypov, ktorá vedie k análnym trhlinám a abscesu. Pokiaľ sa v tele rozvíjajú dlhšie, môžu sa preklopiť na onkologické ochorenie.

Odstránenie takýchto nezvaných „hostí“ je nevyhnutnosť.

Medicínske centrum DoktorPRO vám poskytne kvalifikovanú a včasnú pomoc pri riešení tohto citlivého problému. Včasné odhalenie, účinná liečba a úplná diskrétnosť zaručia rýchle uzdravenie.

Hlavnými faktormi, ktoré spôsobujú vznik polypov sú:

  • chronický zápal,
  • nesprávne stravovanie,
  • nadmerné užívanie alkoholu,
  • starnutie epitelu čriev a sliznice,
  • enteritis a úplavica,
  • ulcerózna kolitída a proctosigmoiditis,
  • týfus.

Často sa polypy tvoria pri plnom zdraví. Dôvodom pre vznik môže byť aj nepriaznivé životné prostredie. Avšak takéto prípady sú skôr raritou.

Ako ich účinne liečiť?

Tradičná medicína vidí jedinú možnosť a tou je operácia. Najčastejšie je to transanálna polypektómia.

DoktorPRO vám umožní zbaviť sa ich bez bolesti, komplikácií a hlavne operácie. Medikamentózna metóda - antivírusové, protizápalové prípravky a antihistaminikum domácej a zahraničnej výroby vás rýchlo postaví na nohy. V ostatných prípadoch vám odstránime análne polypy pomocou metódy rádiových vĺn.

Spoľahlivé a moderné zariadenie od popredných výrobcov z Južnej Kórei, USA a Nemecka poskytne presné výsledky. Plný klinický obraz dáva možnosť vybrať optimálny program prevencie a liečby individuálne pre každého pacienta.

Konzultačná linka poskytne stálu komunikáciu s lekárom. Budete mať možnosť získať odpoveď na akúkoľvek vašu otázku. Pre podrobné informácie vám je k dispozícii profesionál. Stačí si len dohodnúť termín.

Liečba sa vykonáva v:
Dohodnúť termín
Urobte si stretnutie hneď teraz!
Služba kontroly kvality