Konzultácie lekárov v Bratislave pre odídencov z Ukrajiny

31.05.2022 15:16
Konzultácie lekárov v Bratislave pre odídencov z Ukrajiny

Ukrajinskí utečenci sa môžu objednať na vyšetrenie k lekárom na Slovensku v medicínskom centre DoktorPRO v Bratislave, ktoré patrí do medzinárodnej siete ON Clinic.

Medicínske centrum DoktorPRO v Bratislave   

DoktorPRO je moderná klinika, na ktorej pracujú lekári rôznych medicínskych odborov. V medicínskom centre DoktorPRO v Bratislave je zastúpených päť odborov:

Ak potrebujete lekársku starostlivosť v Bratislave, môžete si dohodnúť vyšetrenie u lekára v medicínskom centre DoktorPRO. Na klinike lekár vykoná vyšetrenie, opýta sa na symptómy a obdobie ich výskytu, a v prípade potreby odporúča ďalšiu diagnostiku. Na základe výsledkov krvných testov a vyšetrení lekár predpíše najúčinnejšiu liečbu.

Konzultácia proktológa v Bratislave

Konzultácia s proktológom je potrebná pri bolestiach, svrbení a pálení v análnom kanáli, objavení sa stôp krvi v stolici a problémoch s vyprázdňovaním (bolesť pri defekácii, zápcha alebo hnačka). Ak máte niektorý z týchto symptómov, je najlepšie dohodnúť si vyšetrenie u proktológa, aby ste predišli komplikáciám.

Lekári proktologického oddelenia v medicínskom centre DoktorPRO v Bratislave sa zaoberajú liečbou:

Proktológocke vyšetrenie zahŕňa odber anamnézy, palpačné vyšetrenie, rektoskopiu a anoskopiu (endoskopické rektálne vyšetrenia). Podľa výsledkov vyšetrenia lekár predpisuje liečbu hemoroidov alebo iných zistených rektálnych patológií.

Konzultácia dermatológa v Bratislave

Na diagnostiku a liečbu kožných ochorení a vyrážok je potrebný dermatológ. Okrem vizuálnej kontroly môže vyšetrenie zahŕňať aj dermatoskopiu (vyšetrenie postihnutej oblasti kože pod viacnásobným zväčšením pomocou dermatoskopu).

Lekári dermatologického oddelenia v medicínskom centre DoktorPRO v Bratislave sa zaoberajú liečbou:

Objednať sa na dermatologické vyšetrenie v DoktorPRO Bratislava môžete telefonicky na uvedenom čísle alebo pomocou formulára na webovej stránke.

Konzultácia trichológa v Bratislave

Trichológ sa zaoberá diagnostikou a liečbou vypadávania vlasov a ochorení pokožky hlavy. Na trichologickom oddelení medicínskeho centra DoktorPRO sa používajú nasledujúce metódy liečby:

 • mezoterapia (subkutánne podávanie liekov obsahujúcich účinné biologické látky);
 • plazmalifting (injekcie krvnej plazmy pacienta).

Trichologická konzultácia zahŕňa odber anamnézy a inštrumentálne vyšetrenie (trichoskopia), ktorá je určená na presnú diagnostiku a predpísanie liečby.

Objednať sa na trichologické vyšetrenie s trichoskopiou môžete pomocou formulára na webovej stránke DoktorRPO v Bratislave alebo telefonicky na uvedenom čísle.

Ultrasonografia v Bratislave

Ultrazvuk je bezpečná a informatívna metóda diagnostiky pomocou ultrazvukových vĺn. Pomocou ultrazvuku sa určí štruktúra mäkkých tkanív a orgánov, posúdi sa ich veľkosť a prítomnosť patológií.

V medicínskom centre DoktorPRO v Bratislave sa vykonávajú nasledujúce typy ultrazvukových vyšetrení

 • ultrazvuk brušnej dutiny;
 • ultrazvuk štítnej žľazy;
 • ultrazvuk karotických tepien a hlavných mozgových ciev na krku;
 • ultrazvuk ciev horných a dolných končatín;
 • ultrazvuk slinných žliaz;
 • ultrazvuk močového systému;
 • ultrazvuk prsníkov;
 • ultrazvuk mäkkých tkanív a lymfatických uzlín;
 • dopplerova ultrasonografia ciev.

Po vyšetrení lekár vystaví popis výsledkov, s ktorým sa musíte vrátiť k lekárovi, ktorý vás poslal na diagnostiku.

Objednať sa na ultrazvuk v Bratislave a na konzultáciu k lekárovi v medicínskom centre DoktorPRO môžete pomocou formulára na webovej stránke alebo telefonicky na uvedenom čísle.

Ako sa objednať k lekárovi v medicínskom centre DoktorPRO v Bratislave?

Na konzultáciu s lekárom sa môžete objednať na kontaktnom čísle alebo pomocou formulára na webovej stránke. Po prijatí žiadosti vás budú naši operátori kontaktovať, aby potvrdili vyšetrenie vo vhodnom čase.