Liečba predčasnej ejakulácie v Bratislave

Normálne trvanie súlože je približne sedem minút, zatiaľ čo rýchla ejakulácia môže nastať po niekoľkých minútach od začiatku trecích pohybov alebo od začiatku pohlavného styku. Krátky pohlavný styk môže byť prejavom infekčného ochorenia alebo rakoviny, preto je dôležité poradiť sa s urológom o diagnostike a liečbe rýchlej ejakulácie. 

Príčiny vzniku predčasnej ejakulácie

Kvalita sexuálneho života sa môže zhoršiť z dôvodu predčasnej ejakulácie. Pri ejakulácii sa môže objaviť pálenie. Príčiny predčasnej ejakulácie sú:

Príliš rýchla ejakulácia môže byť dôsledkom dlhodobého nedostatku liekov, vitamínov a minerálov v tele. Obriezka (odstránenie zúženej predkožky) môže viesť k poruchám ejakulácie a zvýšenej citlivosti penisu. V tomto prípade môže byť predčasná ejakulácia dočasná. 

Diagnostika a liečba predčasnej ejakulácie v Bratislave

Trvanie pohlavného styku je možné predĺžiť pomocou liekov. Diagnostika predčasnej ejakulácie zahŕňa:

  • ultrazvuk prostaty;
  • laboratórne testy;
  • vazoaktívny cievny test na určenie rýchlosti a objemu erekcie. 

Predčasnú ejakuláciu a predĺženie pohlavného styku je potrebné konzultovať s urológom. Na vyšetrenie u urológa a liečbu predčasnej ejakulácie v medicínskom centre DoktorPRO Bratislava sa môžete objednať na telefónnom čísle uvedenom na webovej stránke alebo vyplnením objednávkového formulára.

MUDr. Ladislav Méry
MUDr. Ladislav Méry
Lekári oddelenia urológie

Cena vyšetrenia lekárov v Bratislave Ceny vyšetrenia lekárov sú uvedené v cenníku, náklady na liečbe sa tvoria na základe výsledkov vyšetrenia.

Vstupné vyšetrenie u urológa vrátane ultrazvuku
Opakované vyšetrenie u urológa
Masáž prostaty za 1 raz

Lekári oddelenia urológie DoktorPro Bratislava

Adresa: Bratislava, Ružinovská 40

DoktorPRO v Bratislave
Prijímame: PO-PIA 9:00-19:00 SOBOTA: 9:00-15:00
Objednať sa telefonicky: 0800200000 Nepretržite.
  • Podľa mapy