Liečba dermatitídy v DoktorPRO

Obrátilo sa na nás
123958
ľudí

Trápia vás akútne alebo chronické dermatitídy? Časte výsypy, červené fľaky a svrbenie? Hľadáte riešenie?

V medicínskej sieti DoktorPRO máte možnosť absolvovať kompletnú liečbu. Kvalifikovaní lekári vám včas poskytnú pomoc a pomôžu vám zbaviť sa nepekných prejavov na tvári a tele.

Liečba bez bolesti a jaziev je realitou!

Výrazný zápal kože spolu so svrbením, pálením alebo tvorbou pľuzgierov potrebuje okamžitú medicínsku starostlivosť. Je možné vyzerať pekne, ale práve preto je potrebné zveriť sa do rúk odborníkov.

V DoktorPRO sa naučíte, ako úspešne eliminovať prejavy seboroickej, alergickej alebo atopickej dermatitídy a ich variantov. Zanedbávanie spomenutých ochorení spôsobuje dlhodobé ťažkosti, obmedzenia, atrofiu kože, poruchy pigmentácie, nepekné jazvy, pyodermie alebo infekčné komplikácie. V prvom rade je dôležité stanoviť správnu diagnózu a typ dermatitídy.

Prečo sa objavuje dermatitída?

Príčiny vzniku dermatitídy môžu byť rôzne. Medzi základné príčiny však okrem iného patria:

  • diétna chyba (nevhodná strava)
  • priamy kontakt s alergénom (dráždivou látkou: kozmetika, čistiace prostriedky, farbivá, kovy,...)   
  • následky infekčného ochorenia: tonzilitídy alebo rinitídy
  • ochorenia tráviaceho traktu a vnútorných orgánov; 
  • skrytý zápal zubov
  • zhoršenia môžu nastať aj zmenou ročného obdobia a počasia, pôsobením stresu
     

V závislosti od jednotlivého alebo komplexného pôsobenia takýchto faktorov môže choroba miznúť alebo sa objavovať v silnejšej forme. Pre vylúčenie choroby je potrebné nájsť príčinu a eliminovať ju. 

Nečakajte! Vyhľadajte pomoc v DoktorPRO!

Ako vás budú liečiť?

Komplexná liečba zahŕňa predpis antihistamínových, protizápalových a glukokortikoidných preparátov. Neoddeliteliteľnou súčaťou liečby je aj špeciálna dermatokozmetika, úprava denného režimu, stravy a konziliárne vyšetrenia.

Dosiahnuť pozitívny výsledok je možné už počas prvých dní. V dnešnej dobe je už možné zvládnuť liečbu bez použitia hormónov!

Ako správne vybrať odborníka?

DoktorPRO ponúka odborníkov v oblasti dermatológie. Naši lekári-dermatológovia máju potrebné vedomosti a dlhodobú prax v liečbe problematických častí kože. Špecifické kožné ochorenia, najmä u detí si vyžadujú odlišný prístup ako u dospelých pacientov. Naši lekári to vedia, ste na správnom mieste!

Vyriešenie svojho dermatologického problému nájdete v DoktorPRO! Objednajte sa na vyšetrenie u lekára-dermatológa!

Liečba sa vykonáva v:
Dohodnúť termín
Služba kontroly kvality