Recenzie DoktorPro Bratislava

Pán doktor presne vie čo robí, všetko jasne vysvetlí. Zákrok mi pomohol. Ďakujem.
Pavol M.
Bratislava, 25.01.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pan Pavol. Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre naše medicínske centrum a za milé slová adresované personálu kliniky. V prípade potreby sme pripravení pomôcť. Prajeme Vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
MUDr. Košecká - výborná pani doktorka s ľudským prístupom, ochotná vždy všetko dopodrobna vysvetliť, poradiť a pomôcť. Odporúčam všetkými desiatimi.
Kamil
Bratislava, 23.01.2023
Hodnotenie:
...
Kamil
Bratislava, 23.01.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň! Bohužiaľ, nepodarilo sa nám identifikovať Vás ako pacienta našej kliniky. Na webovej stránke zverejňujeme recenzie len od našich pacientov, preto pre vybudovanie konštruktívneho dialógu Vás prosíme, aby ste kontaktovali Súžbu kontroly kvality prostredníctvom e-mailovej adresy [email protected] alebo prostredníctvom formulára na stránke https://doktorpro.sk/quality-control.html s uvedením čísla karty alebo času a dátumu návštevy lekára. Ďakujeme za pochopenie.*
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Bola som na vysetrenie na sono brucha ladviny pankreas,pecen,.Bola som velmi spokojna doporucujem kazdemu.Pristup pana doktora ,uzasne vsetko vysvetlil.Termin za jeden den.
Betka
Bratislava, 22.01.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Alžbeta. Ďakujeme za Váš verejne vyjadrený názor ohľadom vyšetrenia u lekára. Je pre nás dôležite vedieť, že ste spokojná s výsledkom konzultácie a komunikácia s lekárom bola pre vás pohodlná. Prajeme Vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Bola som dnes na gynekologickom vyšetrení s USG. Všetko sa mi páčilo.Personál bol veľmi príjemný a bol veľmi ochotný a profesionálny. Lekárka mila, odbornička, vie komunikovať s klientom. Super pristup a komunikacia. Odporúčam.
Yuliia
Bratislava, 16.01.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Yuliia. Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre naše medicínske centrum a za milé slová adresované personálu kliniky. Teší nás, že návšteva ambulancie bola pre Vás pohodlná. V prípade potreby sme pripravení pomôcť. Prajeme Vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Ďakujem za odborný, profesionálny a mimoriadne ľudský prístup Mudr. Mareka Hergela pri ultrasonografickom vyšetrení.
Renata
Bratislava, 11.01.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Renata. Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre naše medicínske centrum a za milé slová adresované personálu kliniky. V prípade potreby sme pripravení pomôcť. Prajeme Vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Ja môžem povedať len toľko, že okolo profesionálneho prístupu to nešlo ani oblúkom. Vyšetrovala ma nejaká zastupujúca “lekárka”, nevedela slovensky, zaplatila som si preventívnu prehliadku s USG( cez zlavomat 59€)ktoré mi neurobila, “vraj” mam namiesto toho kultivaciu. Samozrejme vonku som platila ešte ďalších 50€ nevedno za co, asi za cytologiu z ktorej ani nemam vysledky. Pri krvacani mi pani dr. obliala genitalie nejakou tekutinou z fľaše, ako niekde na bojovom poli a nie v ambulancii. A ako čerešnička na torte bolo, ze po vysledkoch mi nechceli poslat recept elektronicky, pretože “potrebujú” osobnú návštevu kvoli daľšším poplatkom 👍
Magdaléna
Bratislava, 09.01.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Magdalena. Ďakujeme za vašu spätnú väzbu, je nám veľmi ľúto, že máte takýto názor. Overili sme informacie a chceme zdôrazniť, že všetky služby boli uhradené správne podľa aktuálneho cenníka kliniky. Počas prehliadky lekár vykonáva odborné vyšetrenie, stanovuje predbežnú diagnózu na základe objektívnych klinických údajov a, v prípade potreby, sa vykonajú ďalšie laboratórne testy. Vysvetlenie výsledkov laboratórnych testov, stanovenie konečnej diagnózy a predpísanie ďalšej liečby sú súčasťou kontrolného vyšetrenia. V prípade potreby sme vždy pripravení pomôcť, prajeme vám pevné zdravie.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Boli sme dnes s dcérou prvý krát na vyšetrení, p. Dr. veľmi milá, dôkladne dcérku vyšetrila,vysvetlila postup liečby. Celkový dojem : milý personál a milá pani doktorka čiste a útulné centrum. Sme spokojní Ďakujeme veľmi pekne 😊
Dominika Lubinská
Bratislava, 06.01.2023 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Lubinska. Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre naše medicínske centrum a za milé slová adresované personálu kliniky. Teší nás, že návšteva ambulancie bola pre Vás aj pre pacienta pohodlná. V prípade potreby sme pripravení pomôcť. Prajeme Vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Bola som na prvom vyšetrení u pána doktora Molnára, ktorý bol veľmi príjemný, všetko mi vysvetlil, čo bude robiť. Pri vyšetrení i zákroku som sa cítila komfortne za čo vďačím pánovi doktorovi a jeho sestričke Jarmila 28.12.2022
Jarmila
Bratislava, 30.12.2022
Hodnotenie:
Mne zakrok zial nepomohol. Opat tie iste problemy. Zbytocne vyhodene peniaze 😓
Marcela
Bratislava, 28.12.2022 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, informácie o vašej liečbe sme overili a radi by sme zdôraznili, že liečba bola úspešne ukončená v riadnom termíne. Efektívny výsledok liečby bol zaznamenaný pri kontrolnom vyšetrení u špecialista. Pre preventívne účely sa odporúča aj plánované vyšetrenie - pol roka po ukončení liečby. Čakáme Vás na klinike na kontrolné vyšetrenie, na termín ktorý ste si dohodli predbežne. Prajeme vám veľa zdravia.
Služba kontroly kvality DoktorPRO
Konečne som mala pocit, že ma ide fakt liečiť.
Ra
Bratislava, 24.11.2022
Hodnotenie:
Dr. Bilecká Natália mala ku mne špecifický prístup. Jej ľudskosť a prístup k pacientovi je nadštandartný. Málo ktorý doktor je taký ako ona. Hľadá spôsob, ako pacientovi pomôcť, nie ako na ňom zarobiť. Seriózna ľudská bytosť. Vrelo odporúčam každému.
Eva
Bratislava, 20.10.2022 Ukázať odpoveď
Hodnotenie:
Dobrý deň, pani Eva. Ďakujeme, že ste sa rozhodli pre našu kliniku a za milé slová o pani doktorke. Teší nás, že ste spokojná s kvalitou lekárskej starostlivosti a že komunikácia s lekárom bola pre Vás pohodlná. V prípade potreby sme vždy pripravení pomôcť. Prajeme Vám veľa zdravia. Tím DoktorPRO
Služba kontroly kvality DoktorPRO

Adresa: Bratislava, Ružinovská 40

DoktorPRO v Bratislave
Prijímame: PO-PIA 9:00-19:00 SOBOTA: 9:00-15:00
Objednať sa telefonicky: 0800200000 Nepretržite.
  • Podľa mapy
Zanechať recenziu
Vyplňte formulár a my sa vám čoskoro ozveme
Kliknutím na tlačidlo “Odoslať”, súhlasíte s Podmienky spracúvania osobných údajov
Prekročený limit požiadaviek. Skúste znova o 5 minút.