Liečba análnych trhlín po pôrode

Obrátilo sa na nás
127275
ľudí

Trhliny konečníka po pôrode - to je proktologický problém, ktorý často trápi mladé ženy. Ak sa s liečbou nezačne včas, ochorenie sa zmení na chronické ťažkosti, ktoré budú pacientke znepríjemňovať život aj v zrelšom veku.

Počas pôrodu má maternica ženy zvýšený svalový tonus (napätie). To znamená, že sa aktívne zmršťuje, čím pomáha plodu postupovať dolu pôrodnými cestami. V tejto, pre ženský organizmus mimoriadne náročnej a zložitej situácii, je veľmi preťažená nielen maternica. Výrazné kontrakcie nastávajú aj na svaloch hrádze - vrátane sfinktera anusu (zvierača konečníkového otvoru). Tak vznikajú análne trhliny po pôrode.

Chúlostivý problém si vyžaduje rovnako chúlostivé riešenie. V modernej medicíne existuje reálna možnosť zaobísť sa bez množstva krvi, nechať bokom drsnú klasickú chirurgiu a uprednostniť progresívne miniinvazívne metódy, a odstrániť análne trhliny po pôrode bez hrubého chirurgického zákroku - šetrnou rádiofrekvenčnou metódou.

Liečenie análnych trhlín rádiofrekvenčnou metódou - to nie je len záruka kvalitného a vysoko estetického výsledku. Je to aj celý rad nesmiernych výhod pre pacienta:

  • absolútne žiadne bolesti;
  • vysoká úroveň sterilnosti, čím sa minimalizuje pravdepodobnosť vzniku pooperačnej infekcie, zápalu alebo opuchu;
  • žiadne pooperačné jazvy.

Proktologické oddelenie viac profilového medicínskeho centra DoktorPRO je vybavené modernými rádiofrekvenčnými prístrojmi, s ktorými pracujú skúsení špecialisti. Pomôžu Vám zbaviť sa nepríjemnej „nadbytočnosti“, aby na pôrod ostali len pekné spomienky.

Liečba sa vykonáva v:
Dohodnúť termín
Urobte si stretnutie hneď teraz!
Služba kontroly kvality