Mezoterapia pokožky hlavy a vlasov

Obrátilo sa na nás
123958
ľudí

Zdravie vlasov a vlasovej pokožky závisí od mnohých faktorov, a to od dedičnosti, životného štýlu, vrodených a získaných chorôb, ekológie atď. O tom, že vlasy sú zdravé, svedčí ich normálny rast a hustota. Ako postupovať, keď máte s vlasmi problémy?

Moderná medicína umožňuje rýchlo a efektívne riešiť takéto problémy. V medicínskom centre „DoktorPRO“ v Bratislave sa pre liečbu pacientov s plešivením a vypadávaním vlasov používa metóda mezoterapie.

Táto metóda spočíva v tom, že sa do kože hlavy pacienta medzi korene vlasov aplikuje špeciálny roztok proti vypadávaniu vlasov, čo stimuluje spiace vlasové folikuly, revitalizuje ich a dáva do rovnováhy metabolické procesy pokožky hlavy. 

Indikácie k vlasovej mezoterapii:

  • plešivenie,
  • vypadávanie vlasov,
  • porucha štruktúry vlasov (rozštiepené a suché vlasy),
  • slabý rast vlasov,
  • nadmerné mastenie pokožky hlavy.

Počet potrebných ošetrení určí lekár po primárnom vyšetrení pacienta. Séria priemerne pozostáva z 5 – 8 ošetrení, ktoré sa vykonávajú každé dva týždne. Po ukončení série ošetrení naši pacienti uvidia výrazné zlepšenie stavu vlasov a ich aktívny rast.

Mezoterapia si nevyžaduje špeciálnu prípravu, akurát je potrebné si vlasy tri dni pred ošetrením nefarbiť. Medzi kontraindikácie patria akútne bakteriálne alebo vírusové infekcie pokožky hlavy. Po aplikácii tejto metódy nie sú žiadne komplikácie.  

V medicínskom centre DoktorPRO v Bratislave môžete získať odborné poradenstvo od dermatológa-trichológa, podrobiť sa komplexnej diagnostike a účinnej liečbe. Pomôžeme vám, aby boli vaše vlasy zdravé. 

 

Liečba sa vykonáva v:
Dohodnúť termín
Služba kontroly kvality