S DoktorPRO ekzém ustúpi!

Obrátilo sa na nás
123958
ľudí

Stretli ste sa s ekzémom a neviete čo máte robiť? Rýchlo k lekárovi! Váhate?

5 dôvodov, prečo navštíviť práve sieť medicínskych centier DoktorPRO:

 • moderná diagnostika a identifikácia spúšťacích faktorov;
 • liečba šitá na mieru každému pacientovi s minimalizáciaou použitia hormonálnych prípravkov;
 • rýchle online objednávanie;
 • celodenná konzultačná linka;
 • efektívna prevencia.

Zisťujeme detaily diagnózy ekzému

Ekzém je chronické recidivujúce zápalové ochorenie kože na alergickom podklade, sprevádzané svrbením a tvorbou suchých červených ložísk. Môže sa objaviť v akomkoľvek veku, na akomkoľvek mieste tela, u rôznych pacientov môže vyzerať ináč. Z kožných ochorení práve atopická dermatitída najvýraznejšie zasahuje do denného života neielen pacienta ale aj celej rodiny. Navyše v dnešnej dobe postihuje čoraz väčšiu časť populácie.

Symptómy ochorenia:

 • výrazná suchosť a záchvatovité svrbenie kože;
 • tvorba ekzémových fliačikov, niekedy splývanie do rozsiahlych máp;
 • začervenania kože s opuchom, mokvaním;
 • vznik malých pľuzgiero0v, ragád a rán pokrytých krustami;
 • pálenie až bolestivosť;
 • únava, podráždenie, nesústredenosť.

Ochorenie je spôsobené poruchou stavby a funkcií kože na genetickom podklade. Ide o poruchu lipidov medzibunkových spojení buniek kože a dysreguláciou imunitných procesov v koži. Výsledkom je tvorba svrbivého zápalového ložiska na koži. Na priebeh a zhoršenia ekzému vplýva množstvo faktorov vonkajšieho ale aj vnútorného prostredia.

V sieti kliník DoktorPRO môžete absolvovať komplexnú diagnostiku, liečbu a prevenciu. Pamätajte si, že ak neliečite ekzém, zvyšujete riziko vzniku pyodermie, erytrodermie alebo hnisavých novotvarov. Máme možnosť Epikutánneho testovania kože pre odhalenie možných spúšťačov kontaktného alergického ekzému.

Na klinike DoktorPRO máte možnosť využiť kvalitné a certifikované liečebné prostriedky zahraničnej aj domácej výroby, ktoré vás rýchlo vrátia do každodenného bezstarostného života.

Vaša koža bude znova čistá a nebude svrbieť!

Dodatočné výhody DoktorPRO

Všetky kliniky siete DoktorPRO pracujú s moderným zariadením od známych výrobcov z USA, Južnej Kórei a Nemecka. Pre každého pacienta je tak bez výnimky zabezpečené kvalitné a bezpečné vyšetrenie.

Navyše získate bezplatné spojenie s lekárom v ktoromkoľvek čase! Táto možnosť pomáha zachovávať pokoj a vyriešiť neočakávaný problém bez návštevy centra.

Odpoveď na znepokojujúcu otázku môžete dostať rýchlo, konzultáciu si viete dohodnúť ihneď, sediac doma vo vašom obľúbenom kresle. Je to pohodlné a moderné! A hlavne – jednoduché!

Byť zdravým s DoktorPRO je jednoduché! Objednajte sa na vyšetrenie!

Liečba sa vykonáva v:
Dohodnúť termín
Služba kontroly kvality