Mykotické (plesňové) ochorenia kože sa dajú vyliečiť!

Obrátilo sa na nás
123958
ľudí

Mykóza na koži sa dá liečiť a v prípade, že je pacientovi poskytnutý správny a odborný prístup – neexistuje žiadny problém. Rýchlo sa viete zbaviť nepríjemného problému bez zbytočnej námahy. V praxi to však takto nevyzerá. Mykotické ochorenia vznikajú z rôznych dôvodov: kontaminované spoločné priestory, infekčné a chronické ochorenia, oslabená imunita, prichádzanie do styku s prenášačom (infikované zvieratá a ľudia). Hovoriť o príčinách môžeme do nekonečna.

Ako zachrániť seba a príbuzných?

DoktorPRO vám pomôže zabudnúť na mykotické ochorenia. Kvalifikovaní odborníci Vám pomôžu odstrániť všetky príznaky plesňového ochrenia nechta - zafarbenie, vydutie a zhrubnutie nechta bez bolesti a poškodení. Na koži sú to zas zápal, svrbenie, mokvanie a nepríjemný zápach. Skúšať vyriešiť tento  problém samoliečbou je často neúspešné. Mykózy sú odolné voči okolitým faktorom, radiácii a mrazu. Len poznanie typu a povahy zaneseného patogénu pomôže vybrať optimálnu liečbu a odstrániť nepríjemné symptómy (svrbenie, pálenie, červenanie).

V prípade, že ste pocítili nepohodlie v oblasti rúk a nôh, je potrebné sa čím skôr obrátiť na lekára.

K vašim službám – antimykotický pomocník!

V medicínskom centre DoktorPRO je pre vás zabezpečený funkčný antimykotický program. Boj proti narušiteľovi vášho pokoja môže skončiť úspešne. Stačí sa riadiť pokynmi lekára. Ak ochorenie zanedbáte, patogénny činiteľ sa môže začať šíriť po celom tele, a v takom prípade sa môžete obávať aj komplikácií.

Moderné metódy diagnostiky pomôžu určiť typ zápalu, štádium a hĺbku zasiahnutia. Pomocou laboratórnych vyšetrení jednoducho identifikujeme patogén a jeho citliosť na antimykotiká. Podľa výsledkov odborník predpíše antimykotické lieky a fyzioterapeutické procedúry. Výsledkom komplexného prístupu je pozitívny liečebný efekt.

Všetky liečebné prostriedky DoktorPRO sú certifikované a naozaj fungujú.

Na rozdiel od tradičných metód, liečba a prevencia mykotických ochorení v DoktorPRO je rýchla, šetrná a bezbolestná. Bezplatná konzultačná linka zabezpečí každému klientovi možnosť stáleho spojenia s ošetrujúcim dermatológom. Kontaktné centrum pracuje celodenne.

Dôverujte lepším! Objednajte sa na vyšetrenie!

Liečba sa vykonáva v:
Dohodnúť termín
Služba kontroly kvality