Recenzia od Zuzana Malíková od 22.09.2025
Mala som gastroskopiu u pani doktorky Danningerovej. Pani doktorka bola empatická, všetko mi pred zákrokom vysvetlila a celý tím pôsobil veľmi zohrato. Odporúčam každému, kto má obavy.