Recenzia od Jan Babcanik od 03.06.2026
Dobry den, opakovane som sa chcel objednat na dermatologicke vysetrenie ale vzdy skoncil hovor tym ze pani operatorka ma nepocula. Mate to technicky zle vyriesene a nerobi to dobre meno vasej spolocnosti.
Dakujem
Dobrý deň, pán Babcanik. Ďakujeme, že ste si našli čas a upozornili nás na vzniknutý problém. Mrzí nás, že ste mali nepríjemnú skúsenosť pri telefonickom kontakte s našou klinikou, a ospravedlňujeme sa za spôsobené komplikácie. Ak budete potrebovať našu pomoc, radi vám budeme k dispozícii a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu. Prajeme vám pevné zdravie.
Služba kontroly kvality Doktorpro