Recenzie klientov

U pána doktora Masalkhi Karinova som absolvoval niekoľko krát chirurgický zákrok kôli hemoroidom. S výsledkom som nesmierne spokojný. Aj touto cestou mu ďakujem a vrele odporúčam každému kto má podobné problémy ako ja.
Bratislava, 05.11.2017
Bratislava

Skryť odpoveď

Odborná odpoved’:

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie nášho medicínskeho zariadenia. V súčasnosti, v medzinárodnej medicínskej sieti DoktorPRO používame moderné technológie a maloinvazívne metódy liečby chúlostivého ochorenia, akým sú hemoroidy. Videorektoskopia, ktorá sa používa na našich klinikách, umožňuje lekárovi presnejšie diagnostikovať problém, a zároveň, pacientovi umožňuje sledovať priebeh liečby na obrazovke počítača. Pre zachovanie zdravia dodržujte všetky odporúčania Vášho lekára a nezabudnite absolvovať profylaktické vyšetrenia. Tím DoktorPRO Vám praje pevné zdravie.
Chcela by som vyjadrit spokojnosť, poďakovanie a veľmi profesionálny prístup MUDr. Muranskemu ako aj celému tímu medicínskeho centra Doktorpro. Mala som problémy niekoľko rokov s hemoroidmi a odvážila som sa zakúpiť si zľavový kupón na vyšetrenie. Z blížiacim sa termínom vyšetrenia som mala strach, už som chcela vyšetrenie aj presunúť, ale pani na call centre ma veľmi príjemným hlasom a prístupom upokojila a vyšetrenie som podstúpila. Už som absolvovala 3 x zákrok, ktory vždy trval zopár minút a nemala som žiadne komplikácie. Oceňujem, ze nemusím byt na PN, na vyšetrenie sa da objednať aj cez víkend aj v popoludňajších hodinách, platba sa da rozdeliť na splátky, prijemne prostredie a profesionálny prístup vplývajú na pacienta veľmi dobre. Váhajúcich pacientom odkazujem - nehanbite sa riešiť tieto zdravotne problémy.
Renata.
Bratislava, 19.01.2018
Chcel by som sa aj takto poďakovať p.Mudr.Karimu Masalkhimu za jeho odbornosť a ústretovosť od prvotného vyšetrenia až po jednotlivé zákroky, kde mi vždy vysvetlil, čo ide robiť a čo mám potom robiť ja. A hlavne čo je dôležité, tak mi povedal, že keby sa niečo dialo, tak sa mám ozvať. Vrátim sa ale trošku naspäť. Mne trvalo nejaký čas, kým som sa na to dal, predtým som s tým bojoval, študoval som dostupné imformácie na internete o mojich problémoch-hemoroidoch a s tým spojením krvácaním, tak som sa po nejakom čase rozhodol, že stačilo a že pôjdem p.Mudr. Masalkhimu. A spravil som dobre. P. Mudr. Masalkhiho môžem odporučiť každému kdo má podobné "problémy". Samozrejme moje poďakovanie patrí aj sestričke na recepcii a sestričke na ardinácii. Na klinike doktorPRo som sa cítil veľmi dobre.
Jaroslav Godal.
Bratislava, 08.12.2017
Dobrý deň, dnes dňa 24.10 som bol na vyšetrení. Trápil má vonkajší hemeroid, bolel má tak že som si nemohol ani sadnúť ani poriadne spat. Dňa 23.10 som volal na objednávku že mám bolesti, milá recepčná má objednala 24 hneď na druhý deň. Mal som strach, doktor mi všetko vysvetlil ako sa to dá liečiť a ja som si vybral nech mi to vyreže. 10 min operácie pri umrtveni, velmi jemná bolest a hotovo.. No po operácii mi zostalo nevoľno hneď sa má ujala sestrička aj doktor, zmerali mi tlak, pulz, držali mi nohy, dávali piť a keď mi to neprechádzalo dali mi infúziu ktorá má úplne postavila na nohy. Starostlivosť ktorú som ešte nikdy nikde nezažil, dokonca doktor mi dal svoju mikinu lebo mi bolo zima.. Všetko mi vysvetlil čo mám konzumovať, ako mám dodržiavať hygienu, predpísal liek.. Ubehli asi 2h sedím úplne v pohode, žiadna bolesť ani stipanie. Doktor mi volal asi za hodinu z domu že keby sa zle cítim mám mu aj o pól noci volať. Týmto chcel len povedať že pokial máte nejaký problém v tejto oblasti kašlite na masticky a sedavé kúpele ktoré nepomáhajú. Bál som sa strašne ale nemáte sa čoho báť ani hanbiť. Starostlivosť 100%, ochota 100% a velmi milý personál. Dakujem
Andrej Topor.
Bratislava, 24.10.2017

Ukazať odpoveď

Odborná odpoved’:

Ďakujeme Vám, pán Topor, za pozitívnu spätnú väzbu a že ste sa obrátili na našu kliniku DoktorPRO v Bratislave. Vo veľmi zriedkavých prípadoch môže nastať situácia, kedy pacientovi príde nevoľno po zákroku. Napriek tomu, nie je dôvod mať obavy z návštevy proktológa. Na klinike DoktorPRO používame moderné metódy diagnostiky a liečby, ktoré sú maximálne bezbolestné. Garantujeme kvalitnú a odbornú starostlivosť o pacientov. Aby ste sa cítili lepšie, naši špecialisti odporúčajú ráno piť sladký čaj, ktorý Vám dodá viac síl a energie na celý deň. V prípade akýchkoľvek otázok volajte na bezplatné telefónne číslo 0-800-200-000, operátor Vás môže prepojiť na lekára. Dúfame, že sa Váš zdravotný stav zlepši a prajeme Vám skoré uzdravenie. Tím DoktoPRO
Vôbec to nie je také strašné vyšetrenie, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Personál je milý, prostredie je štandardné. Dostupnosť je výborná.
Peter C..
Bratislava, 07.10.2017

Ukazať odpoveď

Odborná odpoved’:

Ďakujeme za pozitívnu recenziu na naše medicínske zariadenie. Dúfame, že informácia,ktorú ste získali na vyšetrení bola pre Vas užitočná. Tím DoktorPRO praje Vám pevné zdravie.
Dobrý deň, bola som na vyšetrení minuly týždeň u pána doktora Karima Masalkhi a chcela by som sa s Vami podeliť o moje skúsenosti s klinikou Doktor Pro. Dlhodobo som mala problémy s hemoroidmi a krvácaním. Opakovane som bola vyšetrená na pohotovosti s výsledkom že ÚDAJNE sa jedna o analnu trhlinu. S malou dušičkou som sa odvážila objednať sa na klinike Doktor Pro aby som vedela čo mi vlastne je - či mám hemoroidy alebo trhlinu. S veľkým úsmevom ma na klinike privítal pán doktor Masalkhi ktorý ma ukludnil a do podrobnosti mi vysvetlil ako bude vyšetrenie prebiehať. Záver bol nakoniec taký se nešlo o žiadnu trhlinu ale o hemoroidy a ťažkú mykózu. Po týždni liečby sa citim oveľa lepšie - veľká vďaka mladému odborníkovi za profesionalny prístup a správne určenie diagnózy a zahájenie liecby. Môj názor nie sú najlacnejší a nie každý si to môže dovoliť, ale zdravie stojí za to. Mária
Maria .
Bratislava, 04.10.2017
Zavolať na jedno kliknutie