Recenzie klientov

15.08.2017 Dobrý deň! Gastroenterologickým vyšetrením mi boli potvrdené krvácajúce vnútorné hemoroidy a v prípade neúspešnej konzervatívnej liečbe, s odporučením na ich chirurgického odstránenia. Na odporučenie príbuzného som sa rozhodol konzultovať možnosti liečby s odborníkom spoločnosti DoktorPro, Ružinovská 40 Bratislava, konkrétne s lekárom - proktológom MUDr. Karimom Masalkhi. Pán doktor mi po vyšetrení veľmi podrobne vysvetlil možnosti liečby a navrhol mi bezbolestný spôsob riešenia odstránenia hemoroidov Baronnovou ligatúrou /podviazanie latexovým prstencom/. S dôverou som prijal jeho návrh a ihneď som absolvoval prvé /úspešné/ a následne, po dvoch týždňoch aj ďalšie odstránenie hemoroidov. Jedná sa skutočne o bezbolestný zákrok, bez obmedzenia osobného komfortu a teším sa na to, že sa ich už konečne zbavím. Záverom vyjadruje pánu doktorovi a jeho pracovnému tímu vďaku a želám veľa úspechov. Pacient Maroš.
Bratislava, 15.08.2017
Bratislava

Skryť odpoveď

Odborná odpoved’:

Ďakujeme Vám za výber DoktorPRO Bratislava a lekára Karima Masalkhiho. Je pre nás veľmi príjemné sledovať výsledky profesionálneho prístupu našich lekárov, ktorí skutočne pomáhajú našim pacientom. Z našej strany by sme zároveň chceli pacientom pripomínuť, že dôležité je vyhľadať lekára včas. Len odborník dokáže správne diagnostikovať problém a určiť optimálnu liečbu. V centrách DoktorPRO používame len moderné metódy neoperačnej liečby, vďaka ktorým majú pacienti možnosť rýchlo a kvalitne vyriešiť proktologické problémy. Prajeme Vám veľa zdravia. Tím DoktorPRO
Bol som dňa 29.07.17 na vstupnom vyšetrení v klinike - samozrejme s "malou dušičkou". Moje obavy zmiernila príjemná slečna na recepcii, ako i prostredie, ktoré klinika poskytuje. Hlavne ďakujem p. doktorovi Masalkhinovi za jeho profesionálny, ale hlavne ľudský prístup, podporu a odborné vyšetrenie - spojené ihneď so zahájením liečenia. Ak budú výsledky liečby také úspešné ako môj prvý kontakt s klinikou - a týmito menovanými ľuďmi - spolu so zdravotnou sestrou pri zákroku - tak sa o svoje zdravie zverené do rúk týchto profesionálov nebojím.
Pavol Bartoň.
Bratislava, 31.07.2017

Ukazať odpoveď

Odborná odpoved’:

Ďakujeme za Vašu dôveru, pozitívnu spätnú väzbu a vysoké hodnotenie našej ambulancie i služieb, ktoré ponúkame. Dbáme, aby personál našej kliniky zabezpečoval najlepšiu a najkvalitnejšiu starostlivosť o pacientov a poskytoval kvalitné a bezbolestné liečenie proktologických problémov. Na základe našich skúseností Vám môžeme garantovať, že ďalší postup v liečbe na našej klinike bude úspešný. Prajeme Vám veľa zdravia. Tím DoktorPRO
Dobry den. Chcel by som vysoko ohodnotit sluzby, prostredie a profesionalitu celej klinike a zvlast sa podakovat panovi doktorovi Masalkhi Karinovi za maximalne profesionalny a ludsky pristup k celemu liecebnemu procesu. Urcite odporucam vyuzit sluzby aj dalsim pacientom, ktorych trapia problemy s hemeroidmi.
Jozef.
Bratislava, 28.07.2017

Ukazať odpoveď

Odborná odpoved’:

Ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu, odporúčanie nášho medicínskeho zariadenia a vysoké hodnotenie pre nášho lekára. Klinické centrum DoktorPRO poskytuje kvalitnú a odbornú starostlivosť pri liečení proktologických ochorení. Sme tu pre Vás a Vaše zdravie. Tím DoktorPRO
prijemne prostredie,profesionaly pristup k pacientovi, vysetroval ma pan doktor Masalkhi karim ,doktor je super odbornik , mal som krcavajuci hemoroid, 4 dni som krvacal, ani na pohotovosti mi nepomohli, predpisali mi lieky a hotovo ....pan doktor Masalkhi mi vsetko detailne povysvetloval, zastavil mi krvacanie a hlavne vsetko bez bolesti !a po zakroku uplne fit , ziadne problemy, Neni to najlacnejsie ale stoji to za to , som mu nesmierne vdacny , odporucam kazdemu !!
Filip Vilém.
Bratislava, 26.07.2017

Ukazať odpoveď

Odborná odpoved’:

Ďakujeme Vám za vysoké ohodnotenie nášho lekára, pozitívnu spätnu väzbu i odporúčanie nášho medicínskeho zariadenia. Proktologocké vyšetrenie predstavuje citlivú, resp. intímnu záležitosť pre mnoho ľudí, hoci súčasné odborné metódy umožňujú bezbolestný priebeh vyšetrenia s maximálnym pohodlím u pacienta pri jeho realizácii. Dôležité je neváhať a pomocou odborníkov začať bojovať s chorobou. V centre DoktorPRO poskytujeme profesionálnu pomoc a kvalitné služby zdravotnej starostlivosti. Želáme Vám veľa zdravia. Tím DoktorPRO
Tymto sposobom by som chcel velmi pekne podakovat panovi doktorovi Masalkhi Karin za obetave,promntne a velmi profesionalne osetrenie ,ktore mi poskytol v den odletu na dovolenku dna15.7.2017.Vazim si jeho ludsky pristup aj odbornych znalosti.Velka vdaka panovi doktorovi Masalkhi Karin aj personalu Kliniky DoktorPRO.Mgr.Bubenicek Pavel.
Pavel Bubenicek.
Bratislava, 18.07.2017

Ukazať odpoveď

Odborná odpoved’:

Ďakujeme veľmi pekne za pozitívnu spätnú väzbu a hodnotenie nášho lekára ako aj celého personálu kliniky DoktorPRO. Poskytovanie odbornej pomoci a kvalitných služieb sú prioritami pre náš tím. Spokojnosť našich pacientov a pozitívne hodnotenie našich služieb sú cennými výsledkami našej práce. Prajeme Vám veľa zdravia. Tím DoktorPRO.
Asi počas 10 rokov som trpela problémom análnych výrastkov. Dlho som sa neodvážila ísť k lekárovi. Ale nakoniec som bola nútená pomoc vyhľadať, keďže som už nemohla znášať bolesť a neustále nepríjemnosti pri návšteve toalety. Rozhodla som sa. Chcem vyjadriť svoje úprimné poďakovanie všetkým zdravotníckym pracovníkom v DoktorPRO. Skutočne je tu veľmi príjemná atmosféra, všetci sú veľmi milí a pozorní. Moje poďakovanie patrí najmä môjmu ošetrujúcemu lekárovi, za profesionalitu a starostlivý, láskavý prístup. Vďaka nemu sa opäť cítim ako kompletný človek. V týchto chúlostivých otázkach je naozaj veľmi dôležité, aby ste mali dobrého lekára. Ešte raz veľmi pekne ďakujem.
Pacient .
Bratislava, 30.09.2016

Ukazať odpoveď

Odborná odpoved’:

Dobrý deň, ďakujem za milé slová, určené všetkým zdravotníckym pracovníkom. Bohužiaľ, kvôli citlivosti tohto problému trpí zbytočne príliš veľa ľudí. Niekto nejde k lekárovi, pretože je hanblivý a niekto jednoducho nevie, na koho sa obrátiť a čo robiť. Jedným z hlavných zámerov nášho medicínskeho centra je ukázať pacientom, že proktológia v 21. storočí je o úplne novom prístupe k riešeniu tohto problému. Využitie moderného videodiagnostického vybavenia pri prehliadke umožňuje rýchle a presné diagnostikovať choroby a minimálne invazívne ošetrenie môže pomôcť pacientovi okamžite zlepšiť kvalitu života a navrátiť zdravie. Náš ochotný a skúsený personál vám pomôže zbaviť sa nepohodlia a obáv.
Zavolať na jedno kliknutie