Výhody

Klinika DoktorPRO v Kropyvnytskom

Proktologia a dermatológia – medicínske centrum DoktorPRO v meste Kropyvnytskyi

Medicínske centrum DoktorPRO – prvá v meste Kropyvnytskyi súkromná špecializovaná zdravotnícka inštitúcie zaoberajúce sa problémami v oblasti proktologie a dermatológie. 

Medicínske centrum úspešne zaoberá sa bezoperačnou liečbou hemoroidov a trhlín konečníka. Diagnostika sa vykonáva pomocou videozariadenia – videorektoromanoskopa. Tento typ diagnostiky je viac informativni než pohmat a umožňuje, okrem toho, odber tkanív pre histológiu. 

Okrem najrôznejších kožných chorôb, odborníci medicínskeho centra DoktorPRO provádějí liečenie psoriázy. Áno, psoriáza je nevyliečiteľná, ale dlhodobá remisie a bezpečná liečba bez hormónov – je to možné. A toto sú pripravení dokázať odborníci centra.

Lekári medicínskeho centra DoktorPRO sú vyškolení na základe Inštitútu modernej medicíny – v jednej z najväčších svetových sietí klinik, ktoré odborníci už viac ako 30 rokov ÚSPEŠNE zaoberajú sa bezoperačnou liečbou hemoroidov a bezhormonálnou liečbou psoriázy.

Štruktúra práce zdravotníckeho centra je postavená na princípoch práce západných súkromných klinik (najmä – britskej súkromnejmedicíny), ale náklady za služby prispôsobené pre obyvateľstvo na Ukrajine.

Medicínske centrum DoktorPRO je vybavený diagnostickým a terapeutickým vybavením popredných svetových výrobcov z Južnej Kórei, Nemecka a USA.

Lekárske preparáty používané odborníkmi medicínskeho centra DoktorPRO nie sú k dispozícii v maloobchodných lekárňach, sú dovezené zo zahraničia, certifikované.

  • Hlavná
  • Klinika DoktorPro v Kropyvnytskyi
Služba kontroly kvality
Zavolať na jedno kliknutie
Zavolať na jedno kliknutie