Customers' feedbacks

Vysetroval a osetroval ma MUDr. Muransky. Empaticky, starostlivo, ustretovo evidentne spickovo odborne!!! Sestricka mila, recepcna detto...Presne mi popisal co ma caka, ako bude moje telo reagovat, vysvetlil vsetky buduce reakcie. Jeho konstatovanie..."budete zdravy"....bolo neochvejne!!! Co dodat?
Bratislava, 10.02.2018
Bratislava

Hide the answer

Expert answer:

Ďakujeme Vám za hodnotenie našej kliniky. Je pre nás veľmi dôležite, aby pacient pociťoval pozornosť, aby mal pozitívnu skúsenosť s poskytovanou starostlivosťou už od prvej návštevy nášho medicínskeho centra. Lekár Július Muranský je stelesnením porekadla „dá sa liečiť slovom“. Kombinácia medzi podmienkami pohodlného medicínskeho zariadenia, modernými diagnostickými prístrojmi, a šetrnými metódami liečby má napomôcť k postupnému odbúravaniu predsudkov voči medicíne. Bez bolesti, starostlivo a odborne – sú princípy, uplatňované pri vyšetreniach v pobočkách našej medicínskej siete. Tím DoktorPRO Vám praje skoré uzdravenie.
Dobrý deň, keď som bola tehotná začala som trpieť nepríjemnými hemeroidmy trpela som celé roky a to ma dcéra už 17 rokov. Zhoršilo sa to úplne asi pred troma rokmi. Keby som tu mala vypísať, zoznam krémov a čipkov , všelijakých rád z netu čo som vyskúšala a zbytočne vyhodila kopec peňazí, bol by to dlhý zoznam. Lekár mi predpisal detralex poctivo som ho jedla a žiadne zlepšenie. Kôli mne sme nešli skoro nikam , v robote som trpela, doma som trpela, bola som už fakt zúfalá, všetko sa točilo už len okolo môjho bolestivého zadku. Povedala som si dosť takto sa žiť nedá. Našla som si na nete centrum Doktorpro. Strašne som sa bála , týždeň som váhala až som zavolala. Sestrička ktorá mi to zdvihla mi dodala odvahu za čo jej ďakujem. Keď ma lekár vyšetril ukázalo sa že mám toho viac ako hemeroidy. Bola som prekvapená, lebo podla netu som si určila diagnózu. Nikdy to nerobte. Dal mi antibiotiká na zápal a keď mi odznel zápal mohla som ísť na zákroky. Bola som tam viac krát, vždy boli na mňa milý a trpezlivý za čo sa chcem poďakovať celému personálu a užasnému človeku Mudr.MURÁNSKEMU že ma zbavil môjho utrpenia a bolesti . Môj život sa zmenil za čo som mu nesmierne vďačná, veľké veľké ešte raz ĎAKUJEM .
Milka Kubišová.
Bratislava, 31.01.2018
Dobrý deň. Chcem sa s Vami podeliť o svoj príbeh. Ja sama som lekárka a aj napriek tomu som nepochopiteľne dlho odkladala vyšetrenie u proktológa. Prvé prejavy hemoroidov som mala pred 7 rokmi. Odvtedy som mávala obdobia zlepšenia i zhoršenia. Veľmi dlho som sa rozhodovala kam pôjdem na vyšetrenie a som veľmi rada, že som sa rozhodla pre doktorPro. Môj kolega Dr. Karim Masalkhi sa špecializuje na proktológiu a jeho prístup je naozaj obdivuhodný. Profesionálny, milý a všetko starostlivo povysvetľuje. Baronova ligatura je metoda, ktorá rychlo a efektívne zbaví človeka ťažkostí, piatok som bola na vyšetrení cez víkend som si poležala doma a od pondelka som bola bez väčších problémov už v práci. Žiadna PNka. Už mesiac nemám bolesti a za to som veľmi vdačná. Touto cestou chcem všetkých, ktorí túto recenziu čítajú povzbudiť - naozaj neodkladajte vyšetrenie a chodťe čím skôr. Samoliečba môže človeku výrazne uškodiť. Skúsenosti a prístup môjho kolegu Karima Maslkhiho sú naozaj neoceniteľné. Spokojná pacientka Dr. Eliášová
Lucia Eliášová.
Bratislava, 26.01.2018

Show the answer

Expert answer:

Ďakujeme Vám za vysoké hodnotenie i za to, že ste sa rozhodli pre kliniku DoktorPRO Bratislava. Chceme zdôrazniť, že úspech liečby závisí od správneho dodržiavania všetkých pokynov lekára. Je pre nás veľmi dôležite, že liečba bola úspešná a že ste spokojná s jej výsledkami. MUDr. Karim Masalkhi a cely tím DoktorPRO Vám prajú pevné zdravie.
Chcela by som vyjadrit spokojnosť, poďakovanie a veľmi profesionálny prístup MUDr. Muranskemu ako aj celému tímu medicínskeho centra Doktorpro. Mala som problémy niekoľko rokov s hemoroidmi a odvážila som sa zakúpiť si zľavový kupón na vyšetrenie. Z blížiacim sa termínom vyšetrenia som mala strach, už som chcela vyšetrenie aj presunúť, ale pani na call centre ma veľmi príjemným hlasom a prístupom upokojila a vyšetrenie som podstúpila. Už som absolvovala 3 x zákrok, ktory vždy trval zopár minút a nemala som žiadne komplikácie. Oceňujem, ze nemusím byt na PN, na vyšetrenie sa da objednať aj cez víkend aj v popoludňajších hodinách, platba sa da rozdeliť na splátky, prijemne prostredie a profesionálny prístup vplývajú na pacienta veľmi dobre. Váhajúcich pacientom odkazujem - nehanbite sa riešiť tieto zdravotne problémy.
Renata.
Bratislava, 19.01.2018

Show the answer

Expert answer:

Ďakujeme Vám za vysoké hodnotenie nášho medicínskeho zariadenia DoktorPRO i za to, že ste si našli čas podeliť sa so svojimi dojmami v súvislosti s návštevou kliniky. Lekár-proktológ Július Muranský je vynikajúci odborník, má bohaté skúsenosti v oblasti proktológie, čo potvrdzuje i pozitívna spätná väzba od spokojných pacientov. Je pre nás veľmi dôležité, aby návšteva našej kliniky zanechávala u klientov výlučne iba príjemné spomienky a absolvovanie zákrokov bolo pre pacientov pohodlné. Tím DoktorPRO Vám praje skoré uzdravenie.
Chcel by som sa aj takto poďakovať p.Mudr.Karimu Masalkhimu za jeho odbornosť a ústretovosť od prvotného vyšetrenia až po jednotlivé zákroky, kde mi vždy vysvetlil, čo ide robiť a čo mám potom robiť ja. A hlavne čo je dôležité, tak mi povedal, že keby sa niečo dialo, tak sa mám ozvať. Vrátim sa ale trošku naspäť. Mne trvalo nejaký čas, kým som sa na to dal, predtým som s tým bojoval, študoval som dostupné imformácie na internete o mojich problémoch-hemoroidoch a s tým spojením krvácaním, tak som sa po nejakom čase rozhodol, že stačilo a že pôjdem p.Mudr. Masalkhimu. A spravil som dobre. P. Mudr. Masalkhiho môžem odporučiť každému kdo má podobné "problémy". Samozrejme moje poďakovanie patrí aj sestričke na recepcii a sestričke na ardinácii. Na klinike doktorPRo som sa cítil veľmi dobre.
Jaroslav Godal.
Bratislava, 08.12.2017

Show the answer

Expert answer:

Ďakujeme za pozitívne ohodnotenie nášho medicínskeho zariadenia a lekára Karima Masalkhiho. Týmto by sme chceli upozorniť všetkých, aby neskúšali samoliečbu. Častokrát sa stáva, že si človek prečíta články na internete, kúpi si lieky, ale pri tom ani nevie, akú má diagnózu. Pri svojej samoliečbe sa riadi iba symptómami a tým, čo píšu ľudia na internete. Keď sa jedna o zdravie, tak by sa človek mal obrátiť na odborníka a konzultovať s ním problémy, ktoré sa mu vyskytli. Nestrácajte čas skúšajúc samoliečbu. Tím DoktorPRO Vám praje pevné zdravie.
U pána doktora Masalkhi Karinova som absolvoval niekoľko krát chirurgický zákrok kôli hemoroidom. S výsledkom som nesmierne spokojný. Aj touto cestou mu ďakujem a vrele odporúčam každému kto má podobné problémy ako ja.
Peter Staník.
Bratislava, 05.11.2017

Show the answer

Expert answer:

Ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie nášho medicínskeho zariadenia. V súčasnosti, v medzinárodnej medicínskej sieti DoktorPRO používame moderné technológie a maloinvazívne metódy liečby chúlostivého ochorenia, akým sú hemoroidy. Videorektoskopia, ktorá sa používa na našich klinikách, umožňuje lekárovi presnejšie diagnostikovať problém, a zároveň, pacientovi umožňuje sledovať priebeh liečby na obrazovke počítača. Pre zachovanie zdravia dodržujte všetky odporúčania Vášho lekára a nezabudnite absolvovať profylaktické vyšetrenia. Tím DoktorPRO Vám praje pevné zdravie.
1 click call