Hemoroidy fimbriata

Obrátilo sa na nás
127275
ľudí

Hemoroidy fimbriata – sú beztvarý útvar na koži, ktorý sa nachádza v blízkosti okraja konečníka. Zvyčajne sa objavujú pri viacerých anorektálnych problémoch, alebo ako výsledok zranenia. Túto chorobu vždy sprevádza bolesť, pálenie a svrbenie a vo väčšine prípadov ide o dedičné análne ochorenie.

Diagnostikovať taký problém môže iba kvalifikovaný proktológ. Pri podrobnom vyšetrení sa toto análne ochorenie ukáže takmer okamžite a včasná návšteva lekára môže zabrániť vzniku závažného onkologického ochorenia.

Medicínske centrum DoktorPRO vám poskytne včasnú a účinnú liečbu. Skúsení odborníci a spoľahlivý personál sa postará o pohodlie a skoré uzdravenie. Priestranná a komfortná recepcia, moderné diagnostické metódy a rovnako ako konzervatívna liečba zabezpečí rýchly návrat do štandardného života.

Antihormonálna liečba bez bolesti

Medikamentózna liečba rýchlo zbaví nepríjemných príznakov a zabezpečí minimálne poškodenie. Na rozdiel od tradičných metód, DoktorPRO používa antihormonálne, antivírusové a protizápalové lieky.

Liečenie je možné bez chirurgického zákroku a následkov. Všetky lieky sú certifikované a schválené a proktológ používa výhradne certifikované lekárske prípravky tuzemskej a zahraničnej výroby.

Spoľahlivé diagnostické prístroje od  popredných výrobcov poskytujú presné výsledky. Tým je zabezpečený optimálny výber liečby a stanovenie preventívnych opatrení. Presná diagnostika – to je prvý krok na ceste k zdraviu.

V DoktorPRO má každý pacient kedykoľvek možnosť komunikovať s lekárom. Konzultačná linka pomôže vyriešiť akýkoľvek problém, stačí zavolať. Je to rýchle, pohodlné a operatívne.

Stála komunikácia je prostriedkom pre zabezpečenie akútnej pomoci po telefóne. Pre konzultáciu a podrobnosti rehabilitácie  nemusíte centrum osobne navštíviť.

Liečba sa vykonáva v:
Dohodnúť termín
Urobte si stretnutie hneď teraz!
Služba kontroly kvality