Análne bradavice a papilómy

Obrátilo sa na nás
127275
ľudí

Ku kozmetickým defektom konečníka patria papilómy, polypy, hemoroidy fimbriata. V medicínskom centre DoktorPRO vám tieto nezhubné nádory na konečníku a v oblasti anusu odstránia rýchlo a bezbolestne, s použitím metódy rádiových vĺn. Ide o pomerne jednoduchú procedúru, ktorá nemá nič spoločné s operáciou.

Zvyčajne kozmetické defekty človeka nerušia a ani mu nevadia. Niekedy však môže dôjsť k zraneniu alebo zápalu. Potom nastupuje análne svrbenie a nepríjemné pocity v konečníku. V takom prípade musia byť hemoroidy fimbriata, papilómy a polypy nutne odstránené. Vtedy je potrebné obrátiť sa na proktológa v DoktorPRO.

Diagnostika defektu vám v našom medicínskom centre nespôsobí  žiadne ťažkosti. Proktológ vykoná vizuálnu prehliadku a kontrolu pomocou palpačného vyšetrenia. Ak by mal nádor tendenciu degenerovať a zväčšovať sa, lekár odporučí odstránenie.

V medicínskom centre DoktorPRO sa odstraňujú análne bradavice a papilómy metódou rádiových vĺn. Táto metóda je veľmi šetrná tým, že na tkanivo pôsobí zväzok rádiových vĺn, ktoré nezanechávajú žiadne deformácie alebo jazvy. Po zákroku sa pacient môže okamžite vrátiť do štandardného života. Po niekoľkých hodinách zmizne aj svrbenie v oblasti konečníka.

Odstránenie polypov je možné až do hĺbky 5 cm. Lekár použije mezokainový gél, ktorý odstráni všetky nepríjemné pocity. Pokiaľ je pacient na lidokaín alergický, lekár vyberie iné anestetikum.

Ak vás trápia nádory konečníka, v medicínskom centre DoktorPRO vám rýchlo a diskrétne pomôžu tento problém vyriešiť –  a to bez bolesti a čakania. Stačí len prísť.

Liečba sa vykonáva v:
Dohodnúť termín
Urobte si stretnutie hneď teraz!
Služba kontroly kvality