Odstránenie jaziev, stôp po akné a strií pomocou injekcií enzýmov PB Sérum

Obrátilo sa na nás
127275
ľudí

Strie na tele, stopy po jazvách a akné sú kozmetické defekty na tvári a tele a zriedka sa dajú kvalitne zakryť pomocou kozmetiky alebo odevu. V medicínskom centre DoktorPRO v Bratislave môžete podstúpiť účinnú liečbu stôp po akné, bezbolestne odstrániť strie alebo jazvy.

Ako sa zbaviť následkov akné

V medicínskom centre vám pomôžeme odstrániť jazvy na koži a zbaviť sa následkov akné pomocou injekcií enzýmu PB Sérum. Sú to enzýmy patentované v USA i v krajinách Európy. Rekombinantné enzýmy PB Sérum sú indikované na korekciu kozmetických nedostatkov.

Okrem liečby následkov akné sa pomocou injekcií môžete zbaviť aj nepríjemného tónu pleti, opuchov, pooperačných jaziev, nadváhy a celulitídy i problémov ovisnutej kože. Odstránenie jaziev sa uskutočňuje bezbolestne a umožní vyrovnať povrch vašej pokožky.

Ľudská pokožka obsahuje viac ako 3000 rôznych fermentov, ktoré sa podieľajú na mnohých metabolických procesoch v našom organizme, ovplyvňujú stav pH pokožky a jej regeneráciu. V dôsledku mnohých faktorov (výživa, životný štýl, vývoj akútnych a chronických chorôb) sa stav pokožky postupne zhoršuje. Tento problém sa dá napraviť dávkou aktívnych enzýmov aplikovaných pod kožu.

Injekcie PB Sérum pomáhajú:

  • zmenšiť strie až po úplnú redukciu;
  • vyrovnať farbu a reliéf pokožky;
  • vyhladiť hlboké vrásky, odstrániť jemné vrásky;
  • vyliečiť syndróm stôp po akné;
  • kontrolovať mastnú pokožku tváre;
  • omladiť pokožku, zbaviť sa celulitídy.

Na liečbu následkov akné lekár predpisuje sériu injekcií PB Sérum, ktoré pomáhajú vrátiť pokožke zdravý vzhľad, spúšťajú proces obnovy buniek a normalizujú hydratáciu pokožky.

Omladenie pokožky pomocou PB Sérum

Injekcie enzýmov pomáhajú omladiť a zosvetliť pokožku, zbaviť ju mimických vrások a vrások spôsobených vekom v oblasti pier, čela, dekoltu, krku a na ktorejkoľvek inej časti tela. Enzýmy sú tiež schopné pomôcť pri únave a strese, najmä odstrániť vrásky pod očami.

Nepretržité používanie komplexu enzýmov umožňuje predĺžiť mladosť a korigovať postavu. Enzýmy prenikajú hlboko do pokožky, spúšťajú proces tvorby kolagénu, čo zaisťuje pružnosť a pevnosť pokožky. K vlastnostiam enzýmov patrí aj to, že môžu odbúravať tukové bunky, čo umožňuje ich efektívne využitie v boji proti celulitíde.

Objednajte sa na omladenie pokožky v medicínskom centre DoktorPRO v Bratislave. Taktiež si u nás môžete pomocou injekcií enzýmov odstrániť celulitídu. Objednajte si návštevu u dermatológa telefonicky alebo pomocou formulára na webe.

Liečba sa vykonáva v:
Dohodnúť termín
Urobte si stretnutie hneď teraz!
Služba kontroly kvality