Výhody

Klinika DoktorPRO v Čerkassach

Proktologia a dermatológia – medicínske centrum DoktorPRO Cherkassy

Medicínske centrum DoktorPRO – prvá v meste Cherkassy súkromná špecializovaná zdravotnícka inštitúcie zaoberajúce sa problémami v oblasti proktologie a dermatológie.

Pri tvorbe centra sa zúčastnili odborníci: lekári-proktologovia a lekári-dermatológovia (dermatológ Cherkasy, proktolog Cherkasy).

Lekári medicínskeho centra DoktorPRO sú vyškolení na základe Inštitútu modernej medicíny – v jednej z najväčších svetových sietí klinik, ktoré odborníci už viac ako 30 rokov ÚSPEŠNE zaoberajú sa bezoperačnou liečbou hemoroidov a bezhormonálnou liečbou psoriázy.

Štruktúra práce zdravotníckeho centra je postavená na princípoch práce západných súkromných klinik (najmä - britskej súkromnejmedicíny), ale náklady za služby prispôsobené pre obyvateľstvo na Ukrajine.

Medicínske centrum DoktorPRO je vybavený diagnostickým a terapeutickým vybavením popredných svetových výrobcov z Južnej Kórei, Nemecka a USA.

Lekárske preparáty používané odborníkmi medicínskeho centra DoktorPRO nie sú k dispozícii v maloobchodných lekárňach, sú dovezené zo zahraničia, certifikované.

  • Hlavná
  • Klinika DoktorPro v Čerkassy
Služba kontroly kvality
Zavolať na jedno kliknutie
Zavolať na jedno kliknutie